Marina wyjeżdża do USA bez Szczęsnego
ONS

Marina i Szczęsny chwalą się kolejnymi wspólnymi fotkami

Marina wyjeżdża do USA bez Szczęsnego
ONS

Od kilku miesięcy wszyscy zastanawiają się, co tak naprawdę łączy Marinę i Wojciecha Szczęsnego. Wiadomo, że pomiędzy piosenkarką a piłkarzem jest bliska więź przyjaźni, o czym świadczą chociażby zdjęcia gwiazd ze wspólnych wakacji nad Bałtykiem. Zobacz: Czułe chwile Mariny i Szczęsnego na sopockiej plaży

Relację Łuczenko i Szczęsnego można podglądać przy pomocy ich kont w serwisach społecznościowych. Wokalistka, gdy tylko jest w Londynie z wielką ochotą umawia się na spotkania ze sportowcem, a nawet odwiedza go w jego mieszkaniu. Kilkanaście godzin temu piosenkarka na Instagramie pokazała nowe zdjęcie z piłkarzem. Tym razem wspólnie wybrali się na mecz Arsenalu.

- Taki ze mnie kibic się zrobił, a co! - skomentowała fotkę Marina.


Na zdjęciu widzimy jak Wojciech obejmuje w tali dłonią Marinę. Obydwoje na twarzach mają również subtelne uśmiechy. Takimi fotkami gwiazdy tylko podkręcają atmosferę wokół swoich relacji. A wy myślicie, że są razem czy między nimi nawiązała się nić damsko-męskiej przyjaźni bez żadnych podtekstów.Marina i Szczęsny na muzycznym festiwalu:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40