Marian Opania wraca do "Na dobre i na złe"

Marian Opania wraca do "Na dobre i na złe"! Świetne wiadomości dla fanów hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki- po kilku latach przerwy słynny aktor znów wcieli się w rolę profesora Tadeusza Zyberta. Według informacji "Faktu" Marian Opania już we wrześniu rozpocznie prace na planie "Na dobre i na złe". Okazuje się jednak, że serialowy Zybert w nowych odcinkach nie będzie już szefem zespołu w Leśnej Górze.

 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU

Marian Opania znów w Leśnej Górze

Informator "Faktu" zdradził, że profesor Tadeusz Zybert w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" będzie wykładowcą na uczelni. 

Rola dla pana Mariana jest już pisana i powstaje scenariusz z jego udziałem. Wszyscy go lubią i przez kilka lat brakowało go na planie. Ekipa już się cieszy. I jak wszystko dobrze pójdzie we wrześniu aktor pojawi się na planie- zdradza źródło dziennika. 

Fani "Na dobre i na złe" z pewnością pamiętają, że Marian Opania grał w serialu od samego początku. Aktor wcielał się w Zyberta już od pierwszego odcinka, który został wyemitowany osiemnaście lat temu! 

Cieszycie się z powrotu serialowego profesora Zyberta?

 

Zobacz także: Marian Opania zmaga się z ciężką chorobą! Aktor schudł aż 13 kilogramów
 

Marian Opania wraca do "Na dobre i na złe".

Marian Opania na premierze spektaklu
Akpa

 

Aktor rozpocznie prace na planie serialu już we wrześniu.

Marian Opania na benefisie Mariana Opani w radiowej Trójce
AKPA

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

Więcej na temat Na dobre i na złe