Michał Wiśniewski i Marta Wiśniewska w programie "Dzień Dobry TVN"
East News

Mandaryna wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu! Zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po ojcu!

Michał Wiśniewski i Marta Wiśniewska w programie "Dzień Dobry TVN"
East News

Marta Wiśniewska zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po Michale Wiśniewskim. Takiego komentarza lider zespołu "Ich Troje" z pewnością się nie spodziewał! Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez wiele lat. Poznali się w 2000 roku, a dwa lata później wzięła ślub cywilny. Marta była drugą żoną wokalisty- razem wystąpili w reality-show "Jestem jaki jestem" i doczekali się dwójki dzieci. Niestety, małżeństwo Mandaryny i Michała Wiśniewskiego zakończyło się w 2006 roku. Od tamtej chwili minęło sporo czasu, a ich dzieci są już nastolatkami. Teraz Marta Wiśniewska zdradziła, co  Fabienne i Xavier odziedziczyli po swoim ojcu...

Marta Wiśniewska wbija szpilę byłemu mężowi

Dzieci Marty Wiśniewskiej i lidera zespołu "Ich Troje" mają już 16 i 17 lat. Teraz Mandaryna zdradziła, co po swoich rodzicach odziedziczyli Fabienne i Xavier. Mają więcej cech Michała czy jednak Marty? Zobaczcie, co powiedziała dumna mama! 

Myślę, że mają trochę ze mnie, trochę z Michała, ale w ogóle nie rozpatruję tego w takich kategoriach, bo oni wzięli z nas, to co najlepsze, więc to jest najfajniejsze- powiedziała w rozmowie z Wideoportalem.

W dalszej częścu komentarza Mandaryna wbiła szpilę byłemu mężowi. 

Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają, są mili, nie są pyskaci, więc chyba niewiele- oceniła Marta Wiśniewska.

Myślicie, że Michał Wiśniewski odpowie byłej żonie? 

Zobacz także: Michał i Xavier Wiśniewscy o swojej relacji, alkoholu i życiu w patchworkowej rodzinie

Marta Wiśniewska zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po Michale Wiśniewskim.

Mandaryna z córką Fabienne Wiśniewska
EastNews

Mandaryna wbiła szpilę byłemu mężowi.

Michał Wiśniewski z synek, Xavierem

 

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53