Rodzina Roksany Węgiel powiększy się
TYLKO U NAS

TYLKO U NAS: Mama Roksany Węgiel jest w ciąży! Znamy imię braciszka wokalistki! Kto je wybierał?

Rodzina Roksany Węgiel powiększy się

Kilka dni temu w rozmowie z "Faktem" Roksana Węgiel przez przypadek zdradziła, że jej rodzina wkrótce się powiększy - jej mama Edyta spodziewa się bowiem dziecka!

Moja mama mnie zabije, ale tak, będę miała braciszka! Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać - powiedziała Roksana Węgiel. 

Nam udało się dowiedzieć, jak będzie miał na imię brat Roxie!

Roksana Węgiel czeka na brata!

Roksana Węgiel jest już starszą siostrą, ma 7-letniego braciszka, Maksymiliana. Teraz wspólnie czekają na najmłodszego członka rodziny. Ich braciszek otrzyma imię Tymon, a urodzi się najpewniej w lutym przyszłego roku. Mama Roksany, Edyta, w rozmowie z Party, zdradziła, że wybór imienia nie przyniósł rodzinie żadnego problemu:

Wspólnie wybraliśmy imię dla synka, który urodzi się w lutym. Stwierdziliśmy zgodnie (razem z dziećmi), że wszystkie Tymki, których znamy, to fajne chłopaki są! Najważniejsze, żeby był zdrowy! - mówi nam Edyta Węgiel, mama gwiazdy!

Serdecznie gratulujemy!

Wielkie plany Roksany Węgiel

Czy Roksana Węgiel znajdzie czas na opiekę nad chłopcem? 14-letnia artystka jest jedną z najbardziej zapracowanych nastolatek i gwiazd w Polsce. Ma na głowie nie tylko szkołę, ale przede wszystkim masę koncertów, promocje płyty (która jest już "złota") czy nagrywanie teledysków. A już w listopadzie poprowadzi konkurs Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Jesteśmy jednak pewni, że Roxie zakocha się w Tymku i zrobi wszystko, by spędzać z nim jak najwięcej czasu!

Roksana Węgiel jest bardzo związana z mamą, to ona towarzyszy jej podczas koncertów czy festiwali. Na czas ciąży zastąpi ją oczywiście mąż. 

Roksana Węgiel z mamą
Instagram

Roksana Węgiel ma szansę na statuetki w naszym wielkim plebiscycie w kategoriach "Debiut Roku" oraz "Gwiazda Party.pl". Oddacie głos na wokalistkę?

Roksana Węgiel na gali magazynu "Joy"
East News

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17