Martyna Wojciechowska spisała testament Martyna Wojciechowska z rodzicami Martyna Wojciechowska na Instagramie Martyna Wojciechowska na okładce Party Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska spisała testament
1/5
Martyna Wojciechowska spisała testament

Na co dzień nie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami z życia prywatnego. Czasem pokaże zdjęcie ze swoją córeczką Marysią, ale przeważnie jej Instagram wypełniony jest zdjęciami z pracy - z nagrywania "Kobiety na krańcu świata" czy z podróży które organizuje sama. Tym razem Martyna Wojciechowska zrobiła wyjątek i pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem swoich rodziców. 

– Moi kochani Rodzicie obchodzą dzisiaj 45. rocznicę ślubu. Dokładnie 13. października 1973 r. powiedzieli: Tak (...) Mamo, Tato dziękuję Wam, że jestem!. Zawsze miałam Wasze wsparcie i mogłam rozwijać swoje pasje, nawet te najbardziej szalone – napisała Martyna Wojciechowska pod zdjęciem opublikowanym na jej profilu na Instagramie. 

Zdjęcie Martyny zrobiło na nas ogromne wrażenie, tym bardziej że Martyna wygląda na nim dokładnie jak swoja mama. Sami zobaczcie!

 

Zobacz: 5 razy była zaręczona, 2 razy uciekła sprzed ołtarza! Poznaj największe tajemnice Martyny Wojciechowskiej w dniu jej urodzin!

2/5
Martyna Wojciechowska z rodzicami
Instagram

Martyna Wojciechowska pozuje na zdjęciu ze swoją mamą i tatą. 

Tacy rodzice to prawdziwy skarb! Jesteście moją Inspiracją. Zrobicie Im przyjemność i złożycie życzenia! Na pewno bardzo się ucieszą  – dodała Wojciechowska.

3/5
Martyna Wojciechowska na Instagramie
Instagram

Martyna Wojciechowska nie pokazuje za dużo ze swojego życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek.

4/5
Martyna Wojciechowska na okładce Party

Martyna Wojciechowska na okładce Party ze swoją córeczką Marysią. Podobne?

5/5
Martyna Wojciechowska
Więcej na temat Martyna Wojciechowska