Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Socha jest skąpa
ONS
Newsy

Socha miała zniknąć z salonów. Postanowiła skomentować plotki

Zobaczymy ją jeszcze na imprezach?

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Aktorka to przede wszystkim gwiazda telewizji, choć stosunkowo często możemy podziwiać ją też na salonach, gdzie zachwyca wysmakowanymi stylizacjami. Ostatnio jednak pojawiły się plotki, że Małgorzata chce mocno ograniczyć swoje bywanie. Przypomnijmy: Socha znika z salonów? Ma ku temu bardzo poważny powód

Okazuje się jednak, że w tych doniesieniach było niewiele prawdy. W najnowszym wywiadzie Socha przyznaje, że ma obecnie bardzo dużo pracy, ale nie zamierza znikać z życia publicznego. Gwiazda "Przyjaciółek" poza pracą nad serialem, realizuje też zdjęcia do potencjalnego kinowego przeboju "Wkręceni 2", ale zapewnia, że znajdzie czas na inne aktywności. Fani stylu Małgorzaty i jej publicznych wystąpień mogą chyba odetchnąć z ulgą.
 

Nie znikam z życia publicznego na rzecz tego, żeby zaszyć się w domu. Jak najbardziej planuję dalej tak samo udzielać się zawodowo i nie zamierzam nigdzie znikać. Jest mnie mniej, ponieważ dużo pracuję. Godzenie dwóch projektów równolegle, mówię tutaj o „Przyjaciółkach” i „Wkręconych 2” jest dość męczące - przyznaje w rozmowie z www.lifestyle.newseria.pl Socha.


Jesteście fanami Sochy?

Zobacz: Socha w dwóch stylizacjach na planie nowego filmu. To będzie kinowy hit

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Socha skupia się na wychowaniu dziecka. Ma jednak przed córką pewną tajemnicę
O co chodzi?

Małgorzata Socha jest oddaną matką i każdą wolną chwilę stara się spędzać z ukochaną córką. Gwiazda jednak bardzo marzy o powiększeniu rodziny i ma nadzieję, że wkrótce to nastąpi. Zobacz:  Małgorzata Socha marzy o drugim dziecku. Chciałaby córkę czy syna? Gwiazda ma też bardzo dużo obowiązków, a jej czas jest zaplanowany niemal co do minuty. Socha przyznaje jednak, że jej córeczka nie wie jeszcze, że jej mama jest sławną aktorką i na razie nie planuje jej uświadamiać. Jak sama przyznała ma nadzieję, że wkrótce szum medialny wokół niej nieco ustanie: Na razie o tym nie myślę, by tłumaczyć córce, że jestem sławna. Może wokół mojej osoby niedługo trochę się uspokoi i nie wtedy nie stanę przed takim dylematem - mówi w rozmowie z "Gwiazdami".  Dobre podejście? Zobacz na Polki.pl: Letni look w stylu Małgorzaty Sochy  

Małgorzata Socha nie ma czasu dla córki
ONS
Newsy
Socha znika z salonów. Ma ku temu bardzo poważny powód
Teraz będziemy ją rzadziej widywać

Małgorzata Socha ma ostatnio bardzo dużo pracy. Gwiazda występuje w Teatrze 6. Piętro, w serialu "Przyjaciółki", a ostatnio całe dnie spędza na planie nowej komedii " Wkręceni 2" , gdzie gra jedną z głównych ról. Przypomnijmy: Socha w dwóch stylizacjach na planie nowego filmu. To będzie kinowy hit Socha na planie produkcji musi się wstawić już o 5 rano. Czasem pracuje po 14 godzin dziennie, dlatego też ma coraz mniej czasu dla córki, Zosi. Gwiazda chce jednak to zmienić. Nie zamierza porzucać jednak aktorstwa. Wpadła na pomysł, by coraz rzadziej pojawiać się na eventach, a zaoszczędzony czas poświęcić dziewczynce, która jest dla niej najważniejsza: Dlatego postanowiła ograniczyć swoje obowiązki do niezbędnego minimum. Nie chce rezygnować z aktorstwa, ale w ostatnim czasie rzadziej pokazuje się na salonach. Chce mieć jak najwięcej czasu dla bliskich. Zamiast bankietów wybiera wieczory w gronie rodzinny. - mówi znajoma gwiazdy w magazynie "Party" Jak najbardziej słuszna decyzja. Zobacz: Socha uważana jest za ikonę stylu. Ma z tym z problem: Nie chcę być więźniem Małgorzata Socha królową balu TVN:

Małgorzata Socha, Inga, Przyjaciółki
Instagram
Newsy
Ciężarna Małgorzata Socha wkrótce zniknie z "Przyjaciółek"? Znamy plany aktorki!
Ciężarna Małgorzata Socha wkrótce zniknie z "Przyjaciółek"? Znamy plany aktorki!

Małgorzata Socha wkrótce zniknie z "Przyjaciółek" ? Kilka tygodni temu aktorka potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda jest już mamą dwóch córek- Zosi i Basi. Teraz Małgorzata Socha czeka na pojawienie się kolejnego dziecka. Pojawia się więc pytanie, czy w związku z ciążą, aktorka planuje przerwę w pracy? My już wiemy! Małgorzata Socha w jednym z wywiadów zdradziła, do kiedy będzie pojawiać się na planie "Przyjaciółek"! Małgorzata Socha planuje przerwę w pracy? Gwiazda serialu "Przyjaciółki" w rozmowie z Faktem zdradziła, jak się czuje w trzeciej ciąży i czy w związku ze swoim stanem planuje przerwę w pracy.  Bardzo dobrze się czuję, więc przed nami kolejny sezon "Przyjaciółek". Inga nie znika, więc dużo się będzie działo. Cały czas jestem aktywna, więc póki co udaje mi się to wszystko godzić. Mam nadzieję, że tak do szczęśliwego rozwiązania- przyznała aktorka. Małgorzata Socha do tej pory nie zdradziła, na kiedy zaplanowany jest poród i jakiej płci będzie jej trzecie dziecko. Zobacz także:  Gwiazdy "Przyjaciółek" bez grama makijażu. Naturalna Socha czy Sienkiewicz - która podoba Ci się bardziej? GŁOSUJ! Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży. Aktorka planuje pracować do końca ciąży.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner