Małgorzata Socha zdradziła sekret świetnego wyglądu po narodzinach drugiego dziecka! Dieta? Ostre treningi na siłowni? Nic bardziej mylnego! Aktorka w rozmowie z "Show" zdradziła, że nie zamierza poświęcać swojego czasu i energii na powrót do figury sprzed ciąży. Okazuje się, że gwiazda serialu "Przyjaciółki" nie należy do grona gwiazd, które chwilę po porodzie zabierają się za intensywne treningi.

Reklama

Małgorzata Socha o powrocie do figury sprzed ciąży.

Małgorzata Socha w styczniu urodziła swoją córeczkę Basię. Już miesiąc później aktorka pojawiła się na oficjalnej imprezie marki Apart, podczas której zachwyciła swoim wyglądem. Co młoda mama robi, żeby tak świetnie wyglądać? Okazuje się, że zamiast treningów wybiera... bieliznę modelującą!

Powrót do superfigury nie jest moim priorytetem. Od czego w końcu jest bielizna modelująca. Nie dajmy się zwariować. Nie chcę się katować na siłowni. Macierzyństwo nie jest łatwe, jest zmęczenie, niewyspanie, rozterki... Dajmy sobie luz przynajmniej w kwestii zrzucania kilogramów od razu po ciąży- powiedziała w rozmowie z magazynem.

Jesteście zaskoczeni szczerym wyznaniem Małgorzaty Sochy?

Zobacz także

Zobacz także: 2 MIESIĄCE PO PORODZIE I TAKIE CIAŁO? A MOŻE TO EFEKT... PHOTOSHOPA

Małgorzata Socha zdradziła, czy odchudza się po porodzie.

Reklama

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyznała, że nosi bieliznę modelującą.

Reklama
Reklama
Reklama