Kuba Wojewódzki potwierdza ciąże Małgorzaty Sochy

Wojewódzki potwierdza ciążę Sochy: Gratulujemy!

Kuba Wojewódzki potwierdza ciąże Małgorzaty Sochy

Tydzień temu media zelektryzowała wiadomość o tym, że "Małgorzata Socha jest w ciąży". Aktorka jednak nie skomentowała tych rewelacji, jej otoczenie też podejrzanie milczy. Za to o wiele chętniej mówią na ten temat inni znajomi z branży, jak np. Kuba Wojewódzki.

W swoim ostatnim felietonie dla "Polityki" showman skomentował rzekomy błogosławiony stan ikony stylu. A w zasadzie publicznie pogratulował jej ciąży.

- Oto sytuacja pokazująca, że seriale to nic innego jak tylko samo życie. Grająca Zuzę w "Na Wspólnej" Małgorzata Socha zaszła w ciążę. Podobno scenę zachodzenia grała bardzo przekonująco. Niestety, kiedy wróciła do domu, okazało się, że ciąża wcale nie znikła. Gratulujemy!


Kuba chyba nie wiedział, że Małgorzata informację o ciąży (jeśli to prawda) chciała zachować jak najdłużej w tajemnicy. Ale to nie pierwszy raz kiedy Wojewódzki wyjawił sekret znajomych-celebrytów. Jakiś czas temu zdradził płeć dziecka swojego kolegi, Jarosława Kuźniara. Przypomnijmy: "Jarek, ukłony dla twoich kobiet"

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33