Małgorzata Rozenek zachwyca figurą dwa miesiące po porodzie
Instagram

Małgorzata Rozenek nigdy wcześniej nie pokazała tak odważnego zdjęcia! Fanka: "Zapomniała Pani chyba coś ubrać". Gwiazda odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek zachwyca figurą dwa miesiące po porodzie
Instagram

Małgorzata Rozenek na swoim Instagramie pochwaliła się bardzo seksowym i odważnym zdjęciem! Fotografia, do której gwiazda zapozowała bez dolnej części garderoby, rozgrzała fanów do czerwoności. Jedna z internautek zdecydowała się zamieścić komentarz, w którym zasugerowała, że prowadząca "Projekt Lady" chyba zapomniała o... bieliźnie. Co na to Małgorzata Rozenek? Oczywiście nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Internautka do Małgorzaty Rozenek: "Nie wiem, która mama karmiąca..." Gwiazda odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek nigdy wcześniej nie pokazała tak odważnego zdjęcia! Fanka: "Zapomniała Pani chyba coś ubrać". Gwiazda odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Niemalże codziennie możemy zobaczyć nowe zdjęcia żony Radosława Majdana, które robią ogromne wrażenie na internautach. Obecnie na wielu fotografiach możemy zobaczyć również Henryczka - najmłodszego syna Małgorzaty Rozenek, który jest oczkiem w głowie gwiazdy. Tym razem jednak możemy podziwiać przepiękną prowadzącą "Projekt Lady" w bardzo odważnej i seksownej odsłonie. 

Małgorzata Rozenek pochwaliła się fotografią, do której zapozowała jedynie w białej koszuli i czarnych traperach. Zdjęcie zostało wykonane w budynku, z którego widok jest wprost na pałac kultury. Fotografia ma naprawdę fantastyczny klimat, a do tego figura gwiazdy robi piorunujące wrażenie. Po niespełna 4 miesiącach od porodu, żona Radosława Majdana wygląda naprawdę rewelacyjnie.

Oczywiście pod postem Małgorzaty Rozenek pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedna z fanek zwróciła jednak uwagę, że gwiazda chyba zapomniała założyć... bielizny. 

Fajna z Pani babeczka, świetna figura, cudowna fotka...piękne buty...ale czuję się w obowiązku z sympatii ( bo jakoś nikt się nie kwapi przy tych och i ach) szepnąć, że zapomniała Pani chyba ubrać coś, co zwyczajowo zajmuje miejsce między butami a koszulą 😉 Pozdrawiam serdecznie 😁 - napisała fanka. 

Na reakcję Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać! 

majtki? Mam na sobie 😉😘 - odpowiedziała gwiazda.

Pozostali fani napisali mnóstwo komplementów dla Małgorzaty Rozenek. Są zachwyceni najnowszą fotografią oraz formą świeżo upieczonej mamy. 

- I to się właśnie nazywa seksi mama😍😍😍 wygląda Pani przepięknie❤️❤

- Nogi do nieba!!!😍😍😍

- Piękny powrót do formy 👌 Cudownego dnia dla Pani 😊

- Hot Mama!! 🔥🔥🔥 - piszą fani. 

A Wy, co myślicie o najnowszym zdjęciu Małgorzaty Rozenek? Zbyt odważne, żeby wstawiać je do sieci, czy jednak nie? Zobaczcie i oceńcie sami. My mówimy wielkie WOW! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gotowi na podbój świata? 😁 #letsdoit 💪

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek uwielbia Instagram i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niemalże każdego dnia, możemy zobaczyć nowe zdjęcia gwiazdy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#workinprogress ✌️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01