Rozenek pochwaliła się zdjęciem topless! Fani oburzeni: "Syn mamie taką sesję robi"?

Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą pracowity czas. Nagrania do "Projekt Lady", premiera książki o in vitro. Celebrytka nie ukrywa również, że razem z mężem wciąż starają się o dziecko. Tym bardziej potrzebują trochę luzu i relaksu. W tym celu wyjechali całą rodziną na trip po Europie. Niedawno gościli we Włoszech, gdzie przywitał ich... grad. Teraz z kolei odpoczywają we Francji.

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła na bieżąco pokazywać fanom, jak spędza czas z Radkiem Majdanem, synami oraz ich trzema psami, które również towarzyszą im w podróży. Na jej Instagramie niemal codziennie pojawiają się nowe zdjęcia oraz nagrania z wycieczek. Ostatnio jedna z fotografii oburzyła internautów. Dlaczego? Zobaczcie poniżej! 

Małgorzata Rozenek topless na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozuje z mężem. Para pluska się w basenie na dmuchanym jednorożcu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Małgosia pozuje bez stanika! To oburzyło fanów gwiazdy, którzy zaczęli dopytywać, czy to zdjęcie zrobił im jeden z synów celebrytki. 

- Tadeusz robił zdjęcie? 😂

- A jeden z synów mamie taka sesje robi? - pytają internauci.

Inni z kolei uznali, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie powinna publikować takich zdjęć, ponieważ daje zły przykład między innymi dziewczynom, które spotkała na planie "Projekt Lady" i które uczyła dobrych manier. Na szczęście znaleźli się również i tacy, którzy stanęli w obronie Małgosi.

- Ja się tak zastanawiam nad niektórymi komentarzami ..co Wy widzicie niestosownego? We Francji i innych wielu krajach na plaże nudystów przychodzą całe rodziny ..a tu kobieta zdjęła górę i zasłoniła ją gadżetem i juz hałas i oburzenie..Polska zaściankowy kraj!!!

- Piękna talia ❤️ cała figura zreszta 👍🔥❤️💪Pozdrawiam cieplutko 😘

- wchodząc byłam ciekawa ile "Paniom" owe zdjęcie się nie spodoba. Tragedia ... Piękna, zadbana kobieta. Ciało aż woła ... pokaż. Gratulacje jest Pani piękna. Pozdrawiam - chwalą gwiazdę internauci. 

Was również oburza ten widok? A może uważacie, że Małgorzata ma prawo publikować takie zdjęcia? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

To zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w sieci

Małgorzata Rozenek na wakacjach we Francji

Małgorzata odpoczywa z rodziną na wakacjach

Małgrzata Rozenek-Majdan na łące wakacje 2019
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44