Party Stories
ONS
Newsy

Małgorzata Kożuchowska doradcą premiera? "Jest bardzo podekscytowana"

Ciągnie ją do polityki?

O ambicjach politycznych aktorki na razie nic na nie wiadomo, wiemy natomiast, że już wkrótce zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską w nowej roli filmowej! Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska rzuca aktorstwo? Wiemy jaka jest prawda!


Po dłuższym okresie przerwy, gwiazda w końcu wraca na wielki ekran. Dziennikarze "Faktu" dowiedzieli się, że Kożuchowska ma zagrać główną rolę w nowym filmie, który ma wejść na ekrany kin w przyszłym roku. Aktorka ma wcielić się w postać doradczyni premiera.

Zdjęcia mają powstawać w Warszawie i w Płocku, a Kożuchowska jest podobno bardzo zadowolona z udziału w nowym projekcie:

Małgosia niedługo wchodzi na plan i jest bardzo podekscytowana - zdradziła tabloidowi osoba z otoczenia gwiazdy.

Wybierzecie się do kina na nowy film Małgosi?

Zobacz na Polki.pl: Pojedynek na koronki: Kożuchowska vs Olejnik

  

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mikołaj Roznerski dołączy do obsady Drugiej Szansy!
Seriale
Gwiazdor "M jak miłość" dołączył do obsady Drugiej Szansy! O kim mowa?!

Do obsady serialu "Druga Szansa" dołączył... Mikołaj Roznerski! Już we wrześniu zobaczymy kolejne odcinki produkcji o losach agentki gwiazd Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska). Kogo zagra tam przystojny gwiazdor "M jak miłość"? Na razie nie wiemy, ale fanki Mikołaja Roznerskiego na pewno są zachwycone!   Mikołaj Roznerski w Drugiej Szansie! Serial "Druga Szansa" z Małgorzatą Kożuchowską był wielkim hitem poprzedniej ramówki. Nic więc dziwnego, że producenci starają se utrzymać wysoki poziom i ściągają do niego największe gwiazdy. W nowym sezonie zobaczymy więc nie tylko Mikołaja Roznerskiego, ale i Bartłomieja Topę czy... Agnieszkę Szulim. Roznerski jest bardzo szczęśliwy, że dołączył do obsady i nie może się doczekać premiery nowych odcinków.   Wy również?   Zobacz: Czy i kiedy warto walczyć o miłość?   Mikołaj Roznerski zagra w Drugiej Szansie! Na razie nie wiemy, kogo zagra Mikołaj Roznerski, ale na pewno jego bohater namiesza! Czy pojawi się w życiu Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska)?

Małgorzata Kożuchowska dementuje plotki o zakończeniu kariery
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska będzie pracować z synkiem na planie filmu. Jakie będzie mieć warunki?
To będą pracowite wakacje dla gwiazdy.

Na przełomie lipca i sierpnia Małgorzata Kożuchowska jedzie z synkiem do Płocka! Powód? Zagra w nowym filmie! Szczegóły produkcji są owiane tajemnicą, ale, jak się dowiedzieliśmy, będzie opowiadać o czterech przyjaciółkach, a Kożuchowska zagra macochę jednej z nich. Czytaj także: Kożuchowska zostanie doradcą premiera. Film będzie kręcony i w Warszawie i w Płocku, dlatego na pewno Małgosia będzie zabierać ze sobą swojego dziewięciomiesięcznego synka Jana Franciszka . Z tego co wiemy, produkcja dokłada wszelkich starań, żeby w tym czasie mama i synek mieli zapewnione najlepsze warunki na planie. Jeśli będzie trzeba, Małgosia będzie miala do dyspozycji kamper, żeby synek aktorki był blisko niej, a w przerwach będą mieli czas dla siebie. Wszystko zależy od tego, jak będą rozpisane dni zdjęciowe. Na planie będą też inne młode mamy, dlatego będziemy przygotowani, aby było wszystko, co potrzebne – słyszymy. Produkcją filmu zajmie się Federico Film Pawła Plucińskiego, producenta między innymi filmu „Mój rower”. Dlatego na pewno będzie to hit, a premiera dopiero w przyszłym roku. Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska najdroższą polską aktorką.   Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym filmie

Małgorzata Kożuchowska odbiera order od Andrzeja Dudy
Newsy
Małgorzata Kożuchowska na okładce magazynu "Party"! "Została skrzywdzona", mówią gwiazdy. O co chodzi?

Co w nowym numerze magazynu "Party"? Na okładce Małgorzata Kożuchowska, o której ostatnio było głośno za sprawą odebrania przez nią  Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Andrzeja Dudy. Pojawiło się wiele głosów, że aktorka nie zasłużyła na takie wyróżnienie. Jej fani jednak bronili gwiazdy i uważali, że słusznie została odznaczona przez Kancelarię Prezydenta. Aktorki bronią też inne gwiazdy, które podkreślają, że Małgorzata Kożuchowska została skrzywdzona! Kto jej broni? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym numerze "Party". Co jeszcze przeczytacie w magazynie?   Małgorzata Kożuchowska na okładce "Party" Ruszają przygotowania do nowej edycji "Azja Express", która będzie realizowana w Indiach? Wiemy, kto weźmie udział w show! Z "Party" dowiecie się również, jak wygrana w "Tańcu z gwiazdami" zmieniła życie Roberta Wabicha oraz dlaczego Anna Wendzikowska rozstała się ze swoim partnerem, Patrykiem Ignaczakiem. Zajrzyjcie do nowego "Party"!   ZOBACZ:  Małgorzata Kożuchowska tłumaczy się z orderu od prezydenta i zdjęć synka, pisze o "zaczepkach i prowokacjach"   Małgorzata Kożuchowska na okładce "Party" Kożuchowska znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak odebrała order od Andrzeja Dudy.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner