Rozenek musi pracować na utrzymanie dzieci
ONS

Rozenek: Muszę pracować, muszę zarabiać na dzieci

Rozenek musi pracować na utrzymanie dzieci
ONS

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej zapracowanych obecnie gwiazd. W jesiennej ramówce TVN-u znów znajdzie się miejsce aż na dwa duże formaty z jej udziałem. Rozenek nigdy nie ukrywała, że kariera dość poważnie wpływa na jej macierzyństwo. Przypomnijmy: Kiedyś byłam mamą na sto procent

W jednym z najnowszych wywiadów Małgorzata wyznała też, że do tak wytężonej pracy i napiętego grafiku zmusza ją życiowa sytuacja - obecnie jest samotną matką wychowującą dwójkę dzieci, więc musi zarobić na utrzymanie swoje i pociech tak, aby żyło im się dostatnio. Gwiazda wciąż ma wsparcie w swoim byłym mężu, ale bardzo odpowiedzialnie podchodzi do nowych okoliczności.


Jestem w takiej sytuacji, że muszę pracować - ja muszę zarabiać na dzieci. Bardzo się cieszę, że mam tę szansę i cieszę się, że realizuję się akurat tutaj (w TVN - przyp. red.) Bo to jest pasja i przyjemność, ale mam wrażenie, zabrzmi to górnolotnie, że obydwa programy znacząco pomagają ludziom - powiedziała w wywiadzie dla TVN gwiazda.


Będziecie oglądać Małgorzatę Rozenek jesienią czy jest jej waszym zdaniem za dużo w mediach?


Zobacz też zdjęcia pięknej Małgorzaty Rozenek na prezentacji ramówki TVN:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48