Anna Korcz i Magda Różczka odchodzą z serialu
ONS

Korcz i Różczka znikają z serialowych hitów. Producenci mieli swoje powody

Anna Korcz i Magda Różczka odchodzą z serialu
ONS

Mało który aktor ma odwagę zrezygnować z roli w serialowym hicie. Na taką decyzję zdecydowało się naprawdę niewiele gwiazd. Odejście z telenoweli może wiązać się albo z końcem kariery, ale z jej rozwojem. Ta druga opcja na szczęście przytrafiła się m.in. Joannie Koroniewskiej, która pożegnała się ze swoją bohaterką Małgosią z "M jak miłość" po 13 latach. Przypomnijmy: Koroniewska odeszła z serialu przez zaskakującą propozycję producentów. Dopiero teraz o tym mówi

Dziś media donoszą o dwóch kolejnych takich przypadkach. Jak spekuluje Fakt, z rolą Izabeli w Na wspólnej pożegna się Anna Korcz. Podobno producenci chcą odpocząć od aktorki i jej nieznośnego charakteru. Korcz nie raz udowodniła, że potrafi zajść za skórę. Przekonali się również o tym właściciele restauracji, która znajduje się tuż pod mieszkaniem gwiazdy. 

Zobacz: Korcz wściekła na resturację pod domem. Kłóci się w tabloidzie: Śmierdzi mi w domu!

Z kolei jak podają superseriale.pl z rolą Alicji w Lekarzach już wkrótce pożegna się Magdalena Różczka. Aktorka podjęła decyzję, że kończy swoją przygodę z serialem TVN na piątej serii. Powodem odejścia ma być ponoć kontrakt aktorki, który miał wygasnąć z upływem poprzedniego sezonu. Dzięki staraniom producentów udało się go przedłużyć jeszcze o rok. Teraz jednak gwiazda nie zamierza zrobić tego samego.

Żałujecie?

Zobacz: Różczka wraca na salony w wielkim stylu w kreacji jak z Oscarów
Te gwiazdy odeszły z seriali: 

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10