East News

SZOK! Magda Gessler napadnięta w Łodzi! Rzucili się na nią z pięściami!

East News

Do niepokojącej sytuacji doszło w majowy wieczór w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej, gdzie w jednej z restauracji gościła Magda Gessler. Celebrytka wraz z ekipą swojego programu prowadziła tam rewolucję. Podczas finałowej kolacji z zewnątrz przez cały czas dobiegały dźwięki libacji. Zebrani pod restauracją "Włoszczyzna" mężczyźni robili wszystko, aby utrudnić pracę ekipy Magdy Gessler. Na nic zdały się też prośby dźwiękowców. Mężczyźni byli coraz bardziej uciążliwi.

 

Zobacz: Ludzie chcą jeszcze oglądać Magdę Gessler? Znamy wyniki oglądalności ostatniego sezonu "Kuchennych rewolucji"

 

Jak donosi "Express Ilustrowany", najgorsze wydarzyło się dopiero po tym, jak Magda Gessler wyszła z restauracji, aby nagrać mowę końcową. To właśnie wtedy na celebrytkę rzuciło się dwóch mężczyzn w wieku 35-40 lat. Panowie wyraźnie nie mieli pokojowych zamiarów i z pewnością nie chodziło im o zdobycie autografów. Napastnicy rzucili się na Gessler z pięściami! Gdyby nie natychmiastowa reakcja ochroniarza gwiazdy, ta sytuacja mogła mieć fatalne zakończenie! Na miejscu zjawiły się aż trzy patrole policji, które zajęły się napastnikami.

 

- Funkcjonariusze zostali wezwani do zakłócania spokoju. Zatrzymano dwóch agresywnych mężczyzn. Panowie byli mocno nietrzeźwi. Trafili na izbę wytrzeźwień - informuje Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
 
Magda Gessler, choć mocno przerażona, dokończyła nagrywanie programu. Gwiazda doszła już do siebie i na drugi dzień pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie wraz ze swoim synem, Tadeuszem, opowiadała o relacji, jaka ich łączy.
 
 
 
Magda Gessler przeżyła chwile grozy!
Express Ilustrowany
Magda Gessler od lat zmienia oblicze polskich restauracji
Magda Gessler na prezentacji Food Network
East News

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56