Reklama

Macaulay Culkin zrobił swoim fanom wielką niespodziankę! Aktor, który 26 lat temu zagrał w filmie "Kevin sam w domu", znów przed świętami stał się Kevinem! Do sieci trafiła właśnie reklama Google, w której aktor zagrał główną rolę i znów wcielił się w Kevina. Zobacz wideo!

Macaulay Culkin w reklamie Google jako Kevin

Macaulay Culkin zagrał w kultowym "Kevinie" w 1992 roku. Film opowiada historię chłopa, który zostaje sam na święta, ponieważ jego rodzice zapomnieli zabrać go w podróż do Paryża! Liczne rodzeństwo, które nie przepadało za Kevinem, również nie zauważyło jego nieobecności. Kevin zostaje sam w domu i musi radzić sobie ze złodziejami, którzy w świąteczny wieczór próbują okraść jego dom.

Zobacz także

W reklamie Google Kevin nie musi martwić się o swój dom, ponieważ jest wyposażony w nowoczesne narzędzia gwarantujące mu poczucie bezpieczeństwa. Trzeba przyznać, że aktor z dużym dystansem podszedł do tej reklamy i dobrze bawił się na planie, a producenci zadbali o to, żeby dom z reklamy przypominał ten z filmu. Cieszy nas również fakt, że aktor który przez lata walczył z uzależnieniem od narkotyków i nie potrafił odciąć się od kultowego Kevina, teraz wygląda zdecydowanie lepiej i już też nie walczy z łatką dziecięcego aktora ze znanego filmu.

Zobacz reklamę:

Polecamy: Jak dziś wyglądają bohaterowie filmów o Kevinie?! Niektórych nigdy byś nie poznał! ZDJĘCIA

Macaulay Culkin w reklamie Google jako Kevin sam w domu

Twitter
Reklama

Wypadł rewelacyjnie!

Twitter
Reklama
Reklama
Reklama