Barbara Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"? M jak miłość: Tomek umrze! M jak miłość: Tomek ślub Basia Kurdej Szatan i Mateusz Damięcki na konferencji serialu "W rytmie serca" Basia Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"?
Instagram/mat. prasowe
Co się stanie z Joasią Chodakowską?
1/5
Barbara Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"?
Instagram/mat. prasowe

Barbara Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"?! Co dalej z serialową Joanną Chodakowską, w którą wciela się uwielbiana przez widzów aktorka? Po tym, jak w mediach pojawiły się informacje, że z serialem żegna się Andrzej Młynarczyk a jego postać umrze, wszyscy zastanawiają się, jak po śmierci Tomka potoczą się losy jego żony Joasi. Niestety, nie mamy dobrych informacji dla fanów Barbary Kurdej-Szatan... Co stanie się z jej bohaterką? Wiemy!

 

Zobacz: 17 lat temu padł pierwszy klaps na planie "M jak miłość"! A pamiętasz kogo oni grali w serialu? Quiz

 

Jak Joanna Chodakowska poradzi sobie ze śmiercią Tomka? Czy postać grana przez Barbarę Kurdej-Szatan na zawsze zniknie z "M jak miłość"? Tego dowiecie się z naszej galerii! Zapraszamy na następną stronę.

 

Zobacz także: 5 rzeczy, których nie wiedziałeś o Barbarze Kurdej-Szatan

 

Więcej: M jak miłość: Tomek umrze. Śmierć Tomka w M jak miłość - kiedy?

2/5
M jak miłość: Tomek umrze!

Niestety, nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Fanów "M jak miłość" już wkrótce czekają bardzo wzruszające i dramatyczne momenty. Za kilka dni po raz ostatni na ekranie zobaczymy serialowego Lucjana  Mostowiaka. Ogromne emocje przyniesie również śmierć Tomka Chodakowskiego. Co po jego odejściu stanie się z serialową żoną policjanta, Joasią? Tego dowiecie się na następnej stronie. 

Zobacz także: Czy gwiazda "M jak miłość" pokazała, jak będzie wyglądać pogrzeb Tomka?!

3/5
M jak miłość: Tomek ślub

Według doniesień Super Expressu, po śmierci Tomka, Joasia razem z dziećmi wyjedzie za granicę. 

Grana przez Basię Joanna bardzo będzie przeżywała śmierć męża. W serialu byłoby jednak za dużo żałoby po utracie bliskich, wystarczą przecież Mostowiakowie, dlatego Joanna wraz z dziećmi wyjedzie za granicę- zdradza źródło"SE".

Barbara Kurdej-Szatan pojawia się jeszcze na planie serialu? Odpowiedź na następnej stronie.  

 

Zobacz: 17 lat temu padł pierwszy klaps na planie "M jak miłość"! A pamiętasz kogo oni grali w serialu? Quiz

4/5
Basia Kurdej Szatan i Mateusz Damięcki na konferencji serialu "W rytmie serca"
ONS.pl

Tabloid informuje, że aktorka już od miesiąca nie pojawiła się na planie "M jak miłość". Zarówno produkcja, jak i sama Basia Kurdej-Szatan nie zdradzają jednak, czy gwiazda wróci jeszcze do serialu. Teraz Kurdej-Szatan pracuje na planie nowego serialu Polsatu "W rytmie serca".

 

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan zdradza, co dalej z Tomkiem w "M jak miłość"! "Liczymy na cud"!

5/5
Basia Kurdej-Szatan
Instagram

Aktorka z pewnością nie rozstaje się jednak z Telewizją Publiczną. Fani gwiazdy już wkrótce zobaczą ją w roli prowadzącej "The Voice Kids" i "The Voice of Poland". 

Zobacz także: W "M jak miłość" Joasię kochają wszyscy! A ile o niej wiecie? QUIZ o bohaterce Basi Kurdej-Szatan