Adriana Kalska  Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje? Zwiastun nowego sezonu M jak miłość
Adriana Kalska
1/4
Adriana Kalska

 

Czy Iza przeżyła dramatyczny wypadek?! To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani "M jak miłość". Niestety, w jednym z ostatnich odcinków serialu Iza (Adriana Kalska) próbując uciec od Artura miała poważny wypadek- samochód, w którym znajdowała się Iza i jej córka, wypadł z drogi i wpadł do rzeki. Maję udało się uratować, wciąż jednak trwają poszukiwania Izy... Artur (Tomasz Ciachorowski) jest przekonany, że jego ukochana zginęła i obwinia za to Marcina (Mikołaj Roznerski). Okazuje się, że jednak, że Iza przeżyła wypadek! Co się z nią stało?

Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: W "M jak miłość" Marcin znów w więzieniu! Wiemy, kto zajmie się Mają

2/4
 Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość

Iza próbowała uciec od swojego męża psychopaty. Niestety, w ostatnim odcinku serialu dowiedzieliśmy się, że Iza i jej córeczka miały dramatyczny wypadek samochodowy. Maję udało się uratować, wciąż jednak nie wiadomo co stało się z Izą...

Ludziom udało się dziecko wyciągnąć, ale ją zabrała rzeka. W tym miejscu są straszne wiry, dziewczyna od razu zniknęła pod wodą... Boże… taka śliczna, młoda, ciemne włosy…- Marcin usłyszał od świadków wypadku.

Gdzie jest Iza? Odpowiedź na następnej stronie. 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Adriana Kalska opowiedziała o wypadku serialowej Izy w "M jak Miłość"!

3/4
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

Jak informuje portal superseriale.se.pl Iza zostanie odnaleziona  w lesie obok rzeki i w ciężkim stanie trafi do jednego ze szpitali w Niemczech. Skalska będzie nieprzytomna, a diagnoza lekarzy jest druzgocąca... Według doniesień portalu już w 1383 odcinku "M jak miłość" będziemy mogli zobaczyć, jak Iza walczy o życie . Niestety Skalska nie miała przy sobie dokumentów, więc w szpitalu nikt nie wie, kim jest ich pacjantka. 

Jak długo jest nieprzytomna? - zapyta jeden z lekarzy. 

 

Odkąd do nas trafiła nie odzyskała przytomności. Cztery punkty w skali Glasgow...

 

Nie ustalono jej tożsamości? 

 

Nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Ktoś znalazł się nieprzytomną w lesie w pobliżu rzeki. Policja próbuje ustalić jej tożsamość. 

 

Zrobiono już tomografię? 

Wykazała obrzęk mózgu, ale bez krwawienia...

4/4
Zwiastun nowego sezonu M jak miłość
screen Facebook TVP VOD

Portal superseriale.se.pl informuje jednak, że Iza nie umrze! Skalska przeżyje dramatyczny wypadek! 

Ale czy Marcin i Artur odnajdą ją w szpitalu i czy po wybudzeniu Iza odzyska pamięć? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz: Iza straci pamięć, a Artur zniszczy Marcina?! Wiemy, co wydarzy się po wakacjach w "M jak miłość"!

Więcej na temat M jak miłość