M jak miłość: Artur będzie zastraszał Izę M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia M jak miłość 1385- opis odcinka
M jak miłość: Artur będzie zastraszał Izę
MTL Maxfilm/Instagram
Co nowego w "M jak miłość"?
1/4
M jak miłość: Artur będzie zastraszał Izę
MTL Maxfilm/Instagram

 

Czy Iza (Adriana Kalska) wreszcie uwolni się od psychopaty Artura (Tomasz Ciachorowski)? Odpowiedź na to pytanie z pewnością chcieliby usłyszeć wszyscy fani "M jak miłość". Już w najbliższym odcinku serialu dowiemy się, że Skalski trafi za kratki a Marcin odnajdzie Izę w szpitalu w Niemczech. I chociaż mogłoby się wydawać, że koniec dramatu Izy jest coraz bliżej, to niestety okazuje się, że Skalska tak szybko nie uwolni się od męża, który nawet z więzienia będzie próbował ją zastraszyć! 

 

Co zrobi Artur? Czy Izie i Marcinowi Chodakowskiemu (Mikołaj Roznerski) grozi niebezpieczeństwo? Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: Jakub, syn Janusza Józefowicza, namiesza w "M jak miłość"! Jak wygląda dziś? ZOBACZ

2/4
M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

Już w najbliższy poniedziałek fani "M jak miłość" będą mogli zobaczyć, jak policja zatrzymuje Artura. Skalski zabierze Maję ze szpitala i będzie próbował uciec z kraju- na szczęście w ostatniej chwili mąż Izy zostanie aresztowany. 

Czy to oznacza koniec dramatu Izy, małej Mai i Marcina Chodakowskiego? Niestety, wszystko wskazuje na to, że Artur nawet z więzienia będzie próbował ich zniszczyć! Zobaczcie, co zrobi! 

 

Zobacz także: "Nie byłem przygotowany na hejt" Mikołaj Roznerski chciał zniknąć z "M jak miłość"!

3/4
M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

W ostatnich kulisach "M jak miłość" mogliśmy zobaczyć, jak będzie wygladało życie Izy kiedy wyjdzie już ze szpitala. Skalska rozpocznie nowe życie i wszystko wskazuje na to, że o jej względy będzie się starał przyjaciel Marcina, Jakub! 

Niestety, spokój Izy nie potrwa zbyt długo. Okazuje się bowiem, że Artur nawet z więzienia będzie próbował ją zastraszać. W jednym z odcinków Skalska znajdzie białą różę pod drzwiami swojego mieszkania...  

Iza się cały czas boi. Przyzwyczaiła się chyba do życia w lęku... Pojawiają się sygnały też od Artura- w kulisach serialu zdradziła Adriana Kalska. 

Nie uwierzycie, co jeszcze zrobi Artur! 

4/4
M jak miłość 1385- opis odcinka
mat. prasowe

Okazuje się, że Skalski opłaci bandytę, który ma zniszczyć Marcina Chodakowskiego! 

Jarek jest najemnikiem wynajętym przez Artura, który nie może się zemścić na Marcinie. Wydaje mu polecenia, a ten po prostu z zimną krwią je realizuje- przyznał aktor, który zagra bandytę. 

Mężczyzna zaatakuje Marcina i wyciągnie nóż! Czy Chodakowskiemu coś się stanie? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: M jak miłość: Posłuchajcie, jak serialowa Joasia śpiewa dla Tomka! To nagranie wzrusza do łez!

Więcej na temat M jak miłość