Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

"Love Island": Sylwia i Mikołaj próbowali ratować swój związek na terapii. Jak wyglądała w ich przypadku?

"Love Island": Sylwia i Mikołaj próbowali ratować swój związek na terapii. Jak wyglądała w ich przypadku?

Swój pierwszy kryzys w związku pokonali na terapii dla par. Ostatecznie Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy pierwszej edycji "Love Island", rozstali się. W rozmowie z Party.pl Mikołaj opowiedział, jak wyglądały ich spotkania z psychoterapeutą i co z nich wyniósł. Czy jest szansa, że para do siebie wróci? Posłuchajcie sami!

Zobacz także: "Love Island": Dlaczego Mikołaj zerwał z Sylwią? Internauci sugerowali zdradę! Co nam zdradził?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o kryzysie

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mikołaj i Sylwia z Love Island o rozstaniu
EastNews
TV-Show
"Love Island": Dlaczego Mikołaj zerwał z Sylwią? Internauci sugerowali zdradę! Co nam zdradził?
"Love Island": Dlaczego Mikołaj zerwał z Sylwią? Internauci sugerowali zdradę! Co nam zdradził?

Tuż przed piątkowym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ogłosili swoje definitywne rozstanie. Para od jakiegoś czasu zmagała się z kryzysem w związku, zdecydowali się nawet na terapię. Niestety, nie udało im się uratować tej relacji. Kiedy oboje zamieścili na swoich Instagramach posty o zakończeniu związku, niektórzy fani sugerowali, że powodem rozstanie może być... zdrada! Czy rzeczywiście tak było? Zobaczcie, co nam zdradzili zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Love Island" - Mikołaj i Sylwia! Zobacz także:   Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak mówią nam o rozstaniu! "Myślę o niej, jak zasypiam i budzę się"

Karolina Gilon w Love Island 2
Mat. promocyjne
Newsy
"Love Island 2": Kiedy finał show? To już ostatnie chwile uczestników na "Wyspie miłości"
"Love Island 2": Kiedy finał show? To już ostatnie chwile uczestników na "Wyspie miłości"

Wielki finał programu "Love Island" zbliża się wielkimi krokami. Po 6 tygodniach dowiemy się, która para wygra drugą edycję miłosnego show. Na ten moment w grze pozostały jeszcze cztery pary - Oliwia i Mikołaj, Ola i Rafał, Julia i Dominik oraz Magda i Igor, jednak do finału dojdą jedynie trzy. Wielkich zwycięzców wybiorą oczywiście widzowie, za pośrednictwem głosowania. Kiedy zatem zostanie wyemitowany ostatni odcinek show? Zobaczcie!  Zobacz także:  Kto wygra drugą edycję programu "Love Island"? Zagłosuj na swoją ulubioną parę w naszym plebiscycie! "Love Island 2": Kiedy finał show? To już ostatnie chwile uczestników na "Wyspie miłości" Druga edycja programu "Love Island" wystartowała pod koniec sierpnia 2020 roku i dostarczyła nam wielu emocji. Po raz kolejny uczestnicy show zameldowali się w hiszpańskiej willi, aby odnaleźć miłość swojego życia. Byliśmy świadkami pięknych miłosnych wyznań, ale również kłótni i zgrzytów. Pary, które pozostały w grze wyglądają na bardzo zgrane, ale zwyciężyć może jednak tylko jedna z nich. Do grona faworytów niewątpliwie należą Julia i Dominik! Widzowie bardzo ich polubili i na ten moment to właśnie oni są stawiani przez fanów show jako pretendenci do głównej wygranej.  - Wygra Julka z Dominikiem - Najbardziej szczera relacja jest pomiędzy Julią a Dominikiem - Julia i Dominik wygrają 😍😍 - Julia i Dominik 1 - para która stworzyła prawdziwy związek powinni wygrać pasują do siebie💞🔥 - Wygrać powinni Julia i Dominik - piszą fani.  Kiedy zatem zostanie wyemitowany ostatni odcinek programu "Love Island 2" i dowiemy się, kto zwycięży? Finał show zaplanowany jest na 9. października, na...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner