Linia obrony Dariusza K.
ONS

Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony

Linia obrony Dariusza K.
ONS

Sprawa Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak wciąż budzi ogromne emocje. W połowie lipca mężczyzna śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na przejściu dla pieszych w Warszawie. Celebryta obecnie przebywa w areszcie, a za popełniony czyn grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności. Na szczęście Darek może liczyć na wsparcie ukochanej, Izabeli Adamczyk, która robi wszystko, żeby jak najszybciej opuścił areszt. Przypomnijmy: Dariusz K. może wyjść z aresztu. Jego ukochana zmieniła prawników 

Na chwilę obecną trwa postępowanie dowodowe, a prokuratorzy zebrali już zeznania świadków. Teraz biegli specjaliści z zakresu wypadków drogowych mają wydać opinię na temat przebiegu całego zdarzenia. Nie zmienia to jednak i tak kiepskiej już sytuacji Dariusza K. Jak udało się dowiedzieć "Fleszowi" mężczyzna przyjął już linię obrony. Nieco żenującą.
 

Sąd bierze pod uwagę sytuację osobistą, jak posiadanie małych dzieci, ale w tej chwili nie jestem w stanie odpowiedzieć, jaki to będzie miało wpływ na wyrok. Podejrzany Dariusz K. przyjął linię obrony, że nie pamięta tego zdarzenia. - mówi Przemysław Nowak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.


"Flesz" zapytał też o to, jak czuje się zamknięty w areszcie muzyk:
 

Trudno mi odpowiedzieć, nie mam takich informacji... Jak pani myśli? Jak może się czuć człowiek w takiej chwili? - dodaje.
 

Co sądzicie o takiej linii obrony?

Zobacz: Babcia Darka K. załamana zatrzymaniem wnuka. Wspomina jego związek z Edytą 

Dariusz K. wyprowadzany z prokuratury:

Więcej na temat Dariusz K.
Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48