East News

Lidl będzie czynny dłużej, a w niektórych miastach całą dobę! Gdzie? Zobacz! 

East News

Ze względu na koronawiursa w Polsce, władze wprowadziły nowe wytyczne i zalecenia. Największe sieci handlowe wprowadzają zmiany w działalności swoich placówek. Biedronka przed świętami otworzy sklepy na całą dobę. Co z Lidlem? Jest decyzja zarządu!

Flesz ewydanie

Lidl będzie czynny dłużej! 

Jak podają wirtualnemedia.pl większość sklepów Lidla od czwartku będzie czynna w godzinach 6-24. W niektórych jednak miastach, np. w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Gdyni, Łodzi czy Wrocławiu - sklepy będą działać w modelu całodobowym. Szczegółowe informacje należy sprawdzać na stronie sklepu.  

Jakie zmiany zostały wprowadzone ze względu na koronawirusa w Polsce? W sklepach i punktach usługowych mogą przebywać maksymalnie trzy osoby na jedną kasę. Dodatkowo - od 2 kwietnia (czwartek) wszyscy klienci będą robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach, zaś w godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich. W tym dla osób powyżej 65. roku życia.

East News

 

Więcej na temat Lidl
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11