Party Stories
East News
Newsy

Lidl będzie czynny dłużej, a w niektórych miastach całą dobę! Gdzie? Zobacz! 

Zmiany w Lidlu. Jak będzie czynny w święta? Święta Wielkanocne - godziny otwarcia Lidla. Lidl - jak będzie otwarty w Wielkanoc?

Ze względu na koronawiursa w Polsce, władze wprowadziły nowe wytyczne i zalecenia. Największe sieci handlowe wprowadzają zmiany w działalności swoich placówek. Biedronka przed świętami otworzy sklepy na całą dobę. Co z Lidlem? Jest decyzja zarządu!

Flesz ewydanie

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

Lidl będzie czynny dłużej! 

Jak podają wirtualnemedia.pl większość sklepów Lidla od czwartku będzie czynna w godzinach 6-24. W niektórych jednak miastach, np. w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Gdyni, Łodzi czy Wrocławiu - sklepy będą działać w modelu całodobowym. Szczegółowe informacje należy sprawdzać na stronie sklepu.  

Jakie zmiany zostały wprowadzone ze względu na koronawirusa w Polsce? W sklepach i punktach usługowych mogą przebywać maksymalnie trzy osoby na jedną kasę. Dodatkowo - od 2 kwietnia (czwartek) wszyscy klienci będą robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach, zaś w godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich. W tym dla osób powyżej 65. roku życia.

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Biedronka
East News
Newsy
Biedronka otwarta całą dobę przed Wielkanocą! Ogromne zmiany! Poznajcie szczegóły
Zmiany w sklepach Biedronka. Biedronka - godziny otwarcia w święta Wielkanocne. Wielkanoc czy Biedronka będzie otwarta?

Koronawirus w Polsce wpłynął mocno na organizację pracy największych sieci handlowych w Polsce. Według najnowszych zaleceń rządu w sklepach i punktach usługowych mogą przebywać maksymalnie trzy osoby na jedną kasę. Dodatkowo - od 2 kwietnia (czwartek) wszyscy klienci będą robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach, zaś w godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich. W tym dla osób powyżej 65. roku życia.  W związku z tymi zmianami Biedronka wprowadziła szereg zmian! Zapoznajcie się z nimi.   Biedronki otwarte całą dobę przed świętami Biedronka poinformowała o nowych godzinach otwarcia sklepów: Od 2 kwietnia sieci będą czynne od godziny 6 do 24.  Od 7 kwietnia do 10 kwietnia Biedronka będzie otwarta przez całą dobę!  A wszystko po to, żeby klienci mogli na spokojnie zrobić zakupy przed świętami wielkanocnymi. Jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort – informuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka. To dobra decyzja?  

East News
Newsy
Koronawirus: Godziny dla seniorów na nowych zasadach. W jakich miejscach obowiązują?
Godziny dla seniorów - nowe zasady październik 2020!

Godziny dla seniorów wróciły w związku z bardzo dużym wzrostem zachorowań na koronawirusa i od 15 października obowiązują w całym kraju. Zgodnie z nowymi zasadami w godzinach 10-12 w wielu punktach mogą zrobić zakupy osoby od 60. roku życia. Obecnie godziny dla seniorów zostały wprowadzone na innych zasadach niż wiosną. Czego dotyczą zmiany? Gdzie obowiązują godziny dla seniorów? Godziny dla seniorów na nowych zasadach! Jakie zmiany zostały wprowadzone? Godziny dla seniorów po raz pierwszy zostały wprowadzone w maju 2020 roku i obowiązywały osoby od 65. roku  życia. Kiedy ilość zachorowań zaczęła spadać zostały one zniesione, od czwartku znów wróciły i obecnie dotyczą osób po 60. roku życia.   Godziny dla seniorów obowiązują w godzinach 10-12 od poniedziałku do piątku! Nie dotyczą soboty, jak miało to miejsce wiosną: Chcemy zapewnić naszym seniorom komfort. Oczywiście mogą oni dokonywać zakupów także o innej porze, ale to będzie taki dedykowany czas – powiedziała  minister rodziny Marlena Maląg. W jakich miejscach obowiązują godziny dla seniorów? Godziny dla seniorów zostały wprowadzone, aby chronić starszych przed zarażeniem koronawirusem. Jest to grupa najbardziej narażona na Covid-19, dlatego od 15 października osoby powyżej 60. roku życia mogą  zrobić zakupy w dedykowanych godzinach. Godziny dla seniorów obowiązują w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach.  Z godzin dla seniorów wyłączone są stacje benzynowe, sklepy odzieżowe, markety budowlane. Dedykowane godziny według nowych zasad obowiązują jedynie w miejscach tzw. pierwszej potrzeby. Za złamanie zasad godzin dla seniorów właściciele sklepów, drogerii, aptek czy placówek pocztowych są narażeni na mandat karny w wysokości...

Puste półki w sklepach
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Nowe obostrzenia w sklepach - to dotyczy też Lidla i Biedronki
We wtorek 31 marca premier Mateusz Morawiecki poinformował o nowych obostrzeniach zastosowanych w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. O tym musisz pamiętać przed pójściem do sklepu!

We wtorek 31 marca o godzinie 12:00 odbyła się konferencja z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego. Polski rząd wprowadził kolejne obostrzenia mające na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa . Nowe rygory dotyczą także robienia zakupów. O czym będziemy musieli pamiętać przed pójściem do sklepu?  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Czy w Wielkanoc będzie można spotkać się z rodziną?! Są nowe zalecenia rządu Nowe obostrzenia dotyczące robienia zakupów Tak wielu nowych obostrzeń polski rząd nigdy wcześniej nie wprowadził! Jednak dynamicznie rozwijająca się sytuacja epidemiologiczna oraz nieodpowiedzialne zachowania niektórych Polaków spowodowały, że zdecydowano się na wdrożenie kolejnych rygorów. Jednymi z nich są nowe zasady podczas robienia zakupów.  Od teraz w sklepach będzie mogło przebywać  tylko 3 razy więcej osób, niż jest kas.  Na przykład jeśli w sklepie jest 5 stanowisk kasowych, to zakupy będzie mogło robić maksymalnie 15 osób. Dodatkowo każdy klient przed wejściem do sklepu będzie musiał założyć rękawiczki jednorazowe. Sklepy wielkopowierzchniowe powinny je zapewnić kupującym. Podobne zasady będą obowiązywać na targowiskach - liczba osób przebywających na targu nie może być większa niż  trzykrotność liczby punktów handlowych. Dodatkowo w godzinach od 10:00 do 12:00 każdego dnia, zakupy będą mogli robić wyłącznie seniorzy powyżej 65 roku życia.  W pozostałych godzinach sklepy będą dostępne dla pozostałych osób. Co więcej osoby do 18 roku życia nie mogą przebywać same w przestrzeni publicznej. Dzieci i młodzież mogą wychodzić z domu tylko z dorosłym opiekunem. Oznacza to, że same nie będą mogły również...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner