Krychowiak pobił się z Lewandowskim po meczu z Czechami? Krychowiak pobił się z Lewandowskim po meczu z Czechami? Krychowiak pobił się z Lewandowskim po meczu z Czechami? Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski w polskiej repreznetacji Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski
Krychowiak pobił się z Lewandowskim po meczu z Czechami?
Co wydarzyło się po meczu?
1/5
Krychowiak pobił się z Lewandowskim po meczu z Czechami?

Polska kadra pod wodzą Jerzego Brzęczka nie ma od jakiegoś czasu żadnych powodów do radości. Wynik ostatniego meczu Polski z Czechami, w którym przegraliśmy, dodatkowo miał osłabić morale kadrowiczów (Robert Lewandowski komentuje swoje pudło w meczu z Czechami!). Jak podają niektóre media, sytuacja miała się zaognić się do tego stopnia, że Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak... się pobili! Krychowiak miał mieć pretensje do Lewandowskiego o zmarnowanie szansy na strzelenie wyrównującego gola w drugiej części meczu. Miała wywiązać się szamotanina.

 

Jaka jest prawda? Czy rzeczywiście doszło do bójki? Głos zabrał Zbigniew Boniek oraz sam Grzegorz Krychowiak. Co się stało?

 

Zobacz: Anna Lewandowska kawiarnia sklep - ceny

2/5
Krychowiak pobił się z Lewandowskim po meczu z Czechami?

Zbigniew Boniek zdementował plotki. Głos zabrał również Grzegorz Krychowiak:

To jest totalna nieprawda. To świadczy tylko o tym, że jak nie ma wyników, można pisać kompletne kłamstwa, aby zrobić trochę szumu - powiedział w rozmowie z Gazeta.pl.

Zobacz też: Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak: historia miłości

3/5
Krychowiak pobił się z Lewandowskim po meczu z Czechami?

Sam Robert Lewandowski nie odniósł się do tych sensacji.

 

Myślicie, że rzeczywiście doszło do jakiejś bójki, bądź kłótni między Lewym a Krychowiakiem? A może rzeczywiście - nie było żadnej takiej sytuacji?

 

Zobacz: Grzegorz Krychowiak już tak nie wygląda! Po długiej grzywce nie ma śladu!

4/5
Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski w polskiej repreznetacji
East News

Kiedyś mówiono głośno o konflikcie Lewandowski-Błaszczykowski. 

 

O konflikcie Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego media plotkują już od kilku lat. I chociaż sami piłkarze twierdzą, że już dawno wszystko sobie wyjaśnili, to do tej pory w zasadzie nikt nie wiedział, co tak naprawdę ich poróżniło. Ostatnio okazało się, że jeszcze w 2010 roku Roberta i Kubę łączyły bardzo dobre relacje - razem m.in. spędzali święta. Później, niestety wydarzyło się coś, o czym najwyraźniej do tej pory nie potrafią zapomnieć... >>> TUTAJ <<< dowiecie się, o co poszło!

5/5
Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski
East News

Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski