Lewandowscy na urlopie w Hiszpanii Anna Lewandowska Anna Lewandowska z Robertem
Anna Lewandowska z Robertem Lewandowskim na festiwalu piwa w Niemczech
East News

Anna i Robert Lewandowscy początek lata spędzają na wakacjach. Pierwszym kierunkiem ich podróży była Grecja. Na Mykonos polecieli razem z Mariną i Wojtkiem Szczęsnymi. Teraz para postanowiła wykorzystać urlop i wybrali się na rodzinne wakacje na południe Hiszpanii. 

Trenerka znów zasypała swoich fanów pięknymi zdjęciami z podróży. Pokazała też romantyczne zdjęcie ze swoim mężem. Tylko spójrzcie!

Zobacz takżeAnna Lewandowska szczerze o swoich wakacjach z Klarą! "Plany kontra rzeczywistość"

1/4
Lewandowscy na urlopie w Hiszpanii
Instagram

Anna Lewandowska uwielbia publikować rodzinne zdjęcia. Tym razem zdecydowała się umieścić na Instagramie romantyczną fotografię ze swoim mężem. Podpisała ją: "Miłość"! Trzeba przyznać, że zdjęcie wygląda jak kadr z romantycznego filmu.

2/4
Anna Lewandowska
Instagram

Trenerka nawet w czasie wakacji nie zwalnia tempa i pokazuje, jak ćwiczy lub motywuje swoje obserwatorki. Obecnie robiła to ze słonecznej Hiszpanii.

3/4
Instagram

Anna Lewandowska pokazała też swoje zdjęcie w bikini. Trzeba przyznać, że to chyba największy motywator, aby zacząć dbać o sylwetkę. 

4/4
Anna Lewandowska z Robertem
Instagram

Anna i Robert Lewandowski w trakcie pobytu w Hiszpanii świętowali swoją 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazali urocze zdjęcie z podpisem:

6. rocznica ślubu, 12 lat razem. Z tobą jestem najszczęśliwszym facetem na świecie - napisał Robert Lewandowski. 

Trzeba przyznać, że podróże pary są bajkowe. Jednak nie zawsze jest tak słodko. Ostatnio trenerka opisała, jak wyglądają wakacje z dzieckiem. Nie zawsze jest kolorowo!