Newsy

Lara Gessler o mamie! Nie uwierzycie, jak ją nazwała...

Lara Gessler o mamie! Nie uwierzycie, jak ją nazwała...

Lara Gessler jest dumna z osiągnięć mamy. Magda Gessler świętowała ostatnio jubileusz 10-lecia „Kuchennych rewolucji”. Zdaniem Lary, to program "wręcz stworzony dla jej mamy".

- Ona jest uzależniona od procesu twórczego, który jest dla niej fascynujący. (...) Ten program pozwala jej cały czas tworzyć, a jednocześnie tych restauracji nie prowadzić, co by ją po prostu nudziło – powiedziała agencji Newseria córka Magdy Gessler.

Przy okazji portal zapytał Larę, czy jej mama nie jest troche psychologiem. Magda Gessler, poza tym, że ratuje podupadające lokale, często rozwiązuje też ich inne problemy. Odpowiedź Lary zaskakuje! Zobaczcie do jakiej gwiazdy Lara porównała mamę.

Jak przypomina Newseria, przez 10 lat zrealizowano 20 sezonów "Kuchennych Rewolucji", a Magda Gessler odwiedziła 280 lokali.

Zobacz także: Zapytaliśmy Magdę Gessler, kto mógłby zastąpić ją w "Kuchennych rewolucjach". Odpowiedź zaskakuje!

Śledzicie "Kuchenne rewolucje"?

Zmiany w programie

Magda Gessler w beżowym szalu
Newsy
Przepis na żurek Magdy Gessler. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" ostrzega przed jednym błędem!
Magda Gessler ma przepis na idealny żurek wielkanocny!

Tradycyjny żurek wielkanocny zagości w domach większości Polaków. Co zrobić, aby wyszedł idealnie i wszystkim smakował? To nie jest proste, ale okazuje się, że jest jeden błąd, który często popełniamy przy gotowaniu żurku świątecznego. Powiedziała o nim wprost Magda Gessler w wywiadzie dla „Faktu”! Zobaczcie, o co chodzi? Co jest podstawą idealnego żurku wielkanocnego? Magda Gessler podkreśla, że podstawą żurku świątecznego jest dobry zakwas, który powinien być zrobiony na bazie mąki żytniej. Warto zrezygnować ze śmietany, a tego dnia żurek powinien być chudy i koniecznie z białą kiełbasą:  Zwracajmy uwagę na kwas, który dodajemy do żurku. Ma być prawdziwy, z żytniej mąki! I bardzo ważne, nasz żurek będzie pyszniejszy, jeśli nie dodamy do niego śmietany! Tego dnia żurek powinien być chudy, kwaśny, z dużą ilością majeranku i czosnku. (...) Koniecznie musi to być dobrze zaparzona biała, wręcz szara, kiełbasa! - powiedziała Magda Gessler podczas rozmowy dla "Faktu". Magda Gessler podkreśla też, że tegoroczne święta powinniśmy spędzić skromniej niż zazwyczaj. Najważniejsze to zostać w domu i nie szaleć z przygotowaniami, a zamiast tego porozmawiać z rodziną telefonicznie czy na pomocą komunikatorów internetowych: Miejmy jedną babkę, jednego mazurka, białą kiełbasę, żurek. Dobry chleb, dobre masło, dobrą ćwikłę. I praktycznie już mamy święta. Nie szalejmy. Podzielmy się jajkiem - wyznaje szczerze Magda Gessler. Z całą pewnością warto zastosować się do rad kulinarnego guru! Zobacz także:   Wyjątkowe wydanie w wyjątkowym czasie! Magazyn "Party" z Magdą Gessler na okładce od dziś w sprzedaży! Magda Gessler ma przepis na żurek idealny!  

Magda Gessler
Newsy
Uziemiona przez koronawirusa Magda Gessler dawno nie była tak długo w domu! Co robi?
Uziemiona przez koronawirusa Magda Gessler dawno nie była tak długo w domu! Co robi?

Magda Gessler została w Polsce, żeby być bliżej swoich dzieci. Ale gwiazda już od dawna nie była w domu tak długo! Jak spędza czas? Niemal przez 250 dni w roku Magda Gessler jest w rozjazdach związanych z pracą, kręcąc dwie transze „Kuchennych rewolucji” oraz „MasterChefa” dla TVN. U siebie w domu gwiazda bywa niezwykle rzadko. Teraz jest inaczej, bo gwiazda wspiera akcję #zostańwdomu. I jak zawsze wymyśla nowe przepisy. Skupia się na potrawach wielkanocnych i na daniach, które będzie można kupić na wynos w związku z zamknięciem restauracji, tylko przez okienko. Ale Magda żyje nie tylko pracą. Gwiazda zajmuje się ogrodem, przegląda garderobę (jak mówi, ubrania rozda potrzebującym) i znowu maluje obrazy! Sama twierdzi, że na nudę nie narzeka! „Życzę wszystkim państwu, żebyście rano wstawali, nie zalegali w łóżku. Zadbali o siebie. (...) Jeśli zakopiemy się w te wszystkie wiadomości, jeśli zaczniemy źle myśleć, to zginiemy sami. Jeśli nie od wirusa, to od depresji”, przestrzegała Gessler w TVN24.„Chciałam być z całą moją rodziną. To była trudna decyzja, bo mąż jest w Kanadzie”, wyjaśniła w TVN24.

Magda Gessler siedzi na tronie w koronie
East News
Newsy
Magda Gessler z okazji 10. serii "Kuchennych rewolucji" dostała wyjątkowy prezent od partnera!
Magda Gessler z okazji 10. serii "Kuchennych rewolucji" dostała wyjątkowy prezent od partnera!

„Kuchenne rewolucje” mają już dziesięć lat! Magda Gessler odmieniła w tym czasie 280 restauracji, ułożyła 1128 przepisów i przejechała blisko 50 tysięcy kilometrów. Program restauratorki to maszynka do zarabiania pieniędzy - w samym tylko 2018 r. zarobił dla stacji 233 mln złotych! Nic dziwnego, że stacja postanowiła uczcić jubileusz i zaprosiła gwiazdę na huczną imprezę do restauracji w Pałacu Sobańskich. „Królowa TVN-u” świętowała sukces razem z mężem, dziećmi, Larą Gessler i Tadeuszem Mullerem, oraz widzami. Dostałam od fanów morze kwiatów i dobrych życzeń, od dzieci tort z Fukiera i kolaż rodzinnych zdjęć, a od męża piękną bransoletkę. Największą niespodzianką była jednak dla mnie sama impreza, zorganizowana w najlepszej restauracji w Warszawie – mówi „Fleszowi” Gessler. Gwiazda nie ma zamiaru spoczywać na laurach. Cały czas myślę o nowych projektach, mam głowę pełną pomysłów. Nie wykluczam, że pod koniec roku zobaczymy mój nowy program. Wszystko zależy od tego czy znajdę wolny czas", zapowiada.  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner