Kuba Wojewódzki, Andrzej Duda

Kuba Wojewódzki kpi z prezydenta Andrzeja Dudy!

Kuba Wojewódzki, Andrzej Duda

Środa to ciężki dzień dla polskich celebrytów i polityków. Dlaczego? Tego dnia ukazuje się „Polityka”, w której Kuba Wojewódzki wyzłośliwia się na ich temat. Ostatnio skomentował zaręczyny Mariny i Wojtka Szczęsnego oraz naśmiewał się z rozstania Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka. Komu dostało się tym razem? Samemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie!


“Czarne chmury zawisły na chwilę nad głowę Piotra Kraśki. Okazało się, że szef “Wiadomości” TVP1 chciał zostać następcą Kamila Durczoka, szefa “Faktów” w TVN. Między wiadomościami, a faktami jest jednak duża różnica. Prezydent Duda ma na przykład dobre wiadomości, które niestety nie wytrzymują konfrontacji z faktami” - napisał Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki nie pierwszy raz naśmiewa się z Andrzeja Dudy. W trakcie kampanii, kandydat PiS na prezydenta, regularnie był bohaterem jego felietonów. Ale czy teraz wypada naśmiewać się z prezydenta? Kuba Wojewódzki nie ma z tym problemu. Nie stracił pracy za żarty z Ukrainek czy włożenie polskiej flagi do psiej kupy, więc pewnie i tym razem wszystko ujdzie mu na sucho.

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36