Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Kto poprowadzi wakacyjne wydanie Dzień Dobry TVN? Wybrano następczynię Agnieszki Szulim

Kto nią będzie?

Zespół lubianych prezenterów porannego programu "Dzień dobry TVN" został właśnie powiększony o nową prowadzącą. Będzie nią Urszula Chincz, która od jakiego czasu gościła już w programie. Chincz dołączyła do redakcji śniadaniówki już  we wrześniu 2014 r. Do tej pory przygotowywała relacje na żywo oraz przeprowadzała wywiady z gwiazdami, teraz zadebiutuje w roli prowadzącej. Do TVN'u przeszła z telewizji publicznej, gdzie pracowała w roli prezenterki "Pytania na Śniadanie". Zobacz też: Chincz bryluje teraz w DDTVN. Miała ważny powód żeby odejść z TVP

Urszulę Chicz w roli gospodyni programu zobaczymy na antenie już na przełomie czerwca w lipca. Zobaczymy ją najpierw w dwóch odcinkach programu. "Dzień dobry TVN" na okres wakacyjny nieco zmienia swoją formułę i funkcjonuje też pod inną nazwą. "Dzień dobry wakacje" to bardziej letnia, luźna wersja popularnego programu porannego.

Myślicie, że się sprawdzi?

Zobacz na Polki.pl: Andrzej Turski i Urszula Chincz - Baaardzo udana jedynaczka

  

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda Mołek
Newsy
To już pewne na 100 procent! To ona zastąpi Magdę Mołek w "Dzień Dobry TVN"! Kiedy?
My jesteśmy zachwyceni!

Ula Chincz zastąpi Magdę Mołek w Dzień Dobry TVN! Od kiedy jedna z prowadzących weekendowe wydania śniadaniowego show ogłosiła że spodziewa się dziecka, wszyscy zastanawiali się, kto już wkrótce ją zastąpi. Teraz wszystko stało się jasne! Ula Chincz, która od kilku lat przygotowuje reportaże dla DDTVN zajmie miejsce swojej ciężarnej koleżanki. Kiedy? Jest komentarz dziennikarki!   Urszula Chincz potwierdza, że zastąpi Magdę Mołek Chincz w rozmowie z "Faktem" nie ukrywa, że wciąż czeka na informacje, od kiedy będzie zastępować ciężarną Magdę Mołek w Dzień Dobry TVN. Dziennikarka przyznaje jednak, że już nie może się tej chwili doczekać. Nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie znowu rozpocznę zastępstwo. Konkretnego terminu nie ma. Zależy, jak długo Magda zdecyduje pracować. Na razie wygląda kwitnąco i cieszę się, kiedy na nią patrzę. Chętnie ją zastąpię, bo każda taka przygoda jest dla mnie wielkim szczęściem i zaszczytem  - przyznała w rozmowie z "Faktem".  Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej. Czuję niedosyt, że tego nie mam i brakuje mi takiej pracy nie stricte reporterskiej.  Myślicie, że Urszula Chincz sprawdzi się w roli gospodyni weekendowego wydania DDTVN? My jesteśmy tego pewni!    Zobacz także:  Ula Chincz oprowadziła nas po swojej posiadłości. Zobacz, jak mieszka prezenterka   Ula Chincz zastąpi Magdę Mołek w DDTVN.   Ciężarna Mołek wkrótce zniknie z programu TVN.

Urszula Chincz w dżinsowej katanie
EOS
Newsy
Urszula Chincz jedzie sama na wakacje do Francji. Dlaczego nie zabierze ze sobą męża i syna?!
Urszula Chincz jedzie sama na wakacje do Francji. Dlaczego nie zabierze ze sobą męża i syna?!

Urszula Chincz jedzie na wakacje do Francji! Po pracowitych miesiącach w końcu znajdzie czas na urlop. Dlaczego dopiero teraz? W lecie  dziennikarka TVN pracowała na planie programu "Dom marzeń" . Z końcem wakacji program się kończy (wielki finał odbędzie się 31 sierpnia) i wtedy prezenterka będzie mogła odpocząć. Ale czy o takim właśnie relaksie marzyła? Okazuje się bowiem, że spędzi ten czas bez najbliższych. To będą dwa tygodnie samotnych wakacji. Taka nagroda za bardzo pracowite lato - powiedziała dziennikarka magazynowi " Rewia". Gwiazda TVN zdradza, że wybiera się do Francji, do Lyonu . Cel podróży? Urszula Chincz chce podszkolić francuski. Dlaczego więc nie może zabrać ze sobą dziecka i męża? Okazuje się, że podróż odbędzie się we wrześniu, a wtedy już jej syn idzie do szkoły.  Mąż i syn zostają więc w domu. Ale dziennikarka jest o nich spokojna. Już kilka razy przekonała się, że radzą sobie sami bardzo dobrze - czytamy w "Rewii".  Czy zazdrościcie dziennikarce takich wakacji?   Zobacz:  Aktywne wakacje dla każdego   Urszula Chincz jest prowadzącą program "Dom marzeń" w TVN. Ostatnio dziennikarka zelektryzowała wszystkich, bo... pokazała się w peruce! Urszula Chincz na co dzień jest reporterką programu "Dzień Dobry TVN".     

Kinga Rusin
Instagram
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w "Dzień dobry TVN"!
To duże zaskoczenie!

Ula Chincz poprowadzi "Dzień dobry TVN" w czasie nieobecności Kingi Rusin. Dziennikarka przebywa obecnie w Argentynie, gdzie trwają nagrania do drugiej edycji programu "Agent". Praca nad show wiąże się z dłuższą nieobecnością prezenterki w Polsce, a co za tym idzie w studiu porannego programu TVN. Jak podaje "Super Express", Ula Chincz będzie zastępować Kingę Rusin przez najbliższe dwa miesiące. Przed nią bardzo pracowity czas. Ponieważ oprócz prowadzenia show u boku Piotra Kraśki, Ula Chincz nadal będzie przeprowadzać wywiady i przygotowywać reportaże dla stacji.   Zobacz też: Kinga Rusin pokazała pierwsze ZDJĘCIE z planu "Agenta 2"! Druga edycja zapowiada się jeszcze lepiej!   Okazuje się jednak, że Ula Chincz będzie mogła liczyć również na wparcie innych dziennikarek TVN. Będą rotacyjnie różni prowadzący: Anna Kalczyńska, Ula Chincz i Dorota Wellman - czytamy na łamach tabloidu. Druga edycja programu "Agent", którego prowadzącą po raz kolejny została Kinga Rusin, pojawi się na antenie TVN już wiosną. Na razie nie jest znana pełna lista uczestników show. Pewne są zaledwie trzy nazwiska: Jarosław Kret, Agnieszka Rylik i Odeta Moro.   Polecamy: Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia – tak się osiąga sukces   Ula Chincz zastąpi Kingę Rusin w "Dzień dobry TVN".   Kinga Rusin jest już w Argentynie, gdzie nagrywa drugą część programu "Agent".

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner