Księżna Kate i książę Louis podczas chrzcin
Instagram

Księżna Kate zdradziła nową umiejętność Louisa. Nie uwierzycie, co już potrafi!

Księżna Kate i książę Louis podczas chrzcin
Instagram

 

Księżna Kate i książę William wspólnie wybrali się na oficjalną wizytę do Szkocji. Księżna zachwyciła tam elegancką stylizacją w kratę. Co prawda to już kolejny raz kiedy miała ją na sobie, ale Kate przyzwyczaiła nas już do takich sytuacji i nikogo one nie dziwią! Zaskakujący jest jednak fakt, że księżna Cambridge w trakcie rozmowy zdradziła kilka szczegółów z życia jej najmłodszego syna, Louisa. Zobaczcie, co powiedziała....

 

Zobacz: To przez nią związek księżnej Kate i księcia Williama prawie się rozpadł! Jak wygląda?

 

Księżna Kate zdradziła, jakie nowe umiejętności zyskał książę Louis

 

Księżna Cambridge bardzo rzadko dzieli się informacjami na temat życia prywatnego swoich dzieci. Wiadomości o ich życiu są zawsze wcześniej konsultowane z pałacem, a zdjęcia, które pojawiają się w mediach społecznościowych rodziny królewskiej przygotowują fotografowie. Ostatnie zdjęcia księcia Louisa, jakie mogliśmy oglądać pochodzą z sesji zdjęciowej z okazji 70. urodzin księcia Karola.

Tym razem księżna zdradziła, że maluch już raczkuje i doskonale radzi sobie z nową umiejętnością. Mały Louis ma już 9 miesięcy i z pewnością możemy wkrótce się spodziewać rodzinnej sesji z okazji jego pierwszych urodzin. Jesteście ciekawi jak teraz wygląda?

 

Książę Louis z dziadkiem

Książę Louis na okładce z dziadkiem, księciem Karolem

Książę Louis z rodziną

Książę Louis na okładce z dziadkiem, księciem Karolem

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40