Marta Kaczyńska napisała książkę o rodzicach
ONS

Marta Kaczyńska napisała książkę. Znamy szczegóły zaskakującego wydawnictwa

Marta Kaczyńska napisała książkę o rodzicach
ONS

Mijają właśnie cztery lata od katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. W wyniku katastrofy lotniczej zginęło 96. osób, w tym para prezydencka Maria i Lech Kaczyńscy. Rok temu, przy okazji trzeciej rocznicy śmierci prezydenta wydano jego biografię "Lech Kaczyński - biografia polityczna" na premierze której pojawiła się córka pary, Marta Kaczyńska. Przypomnijmy: Marta Kaczyńska pokazała prywatne zdjęcia rodziców

W tym roku czeka nas kolejna premiera książkowa związana z tragicznie zmarłym prezydentem, tym razem za sprawą samej Marty. Jak dowiedział się "Flesz", będzie to wywiad rzeka. Kaczyńska opowie dziennikarce Dorocie Łosiewicz rodzinne anegdoty, przywoła wspomnienia związane z rodzicami oraz ich przyjaciółmi. Spora część książki będzie też poświęcona dzieciństwu Marty. Nie zabraknie również wątków politycznych i tych związanych ze Smoleńskiem. Książkę zilustruje ponad 100 nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęć.
 

Premiera wywiadu rzeki z panią Martą Kaczyńską jest planowana na 21 maja – zdradza magazynowi Igor Zalewski z wydawnictwa The Facto, które wydaje książkę. 

 

Kupicie?

Zobacz: Kaczyńska w bikini na wakacjach

Mieszkanie Lecha i Marii Kaczyńskich:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40