książę William, książę George Księżę George Księżę George książę William, książę George księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George
książę William, książę George
East News
Niepokojące informacje dotyczące rodziny królewskiej
1/5
książę William, książę George
East News

Książę George celem ataku terrorystów? Jak informuje "Daily Mirror", syn księżnej Kate i księcia Williama jest na celowniku bojowników ISIS. Informacje o zainteresowaniu terrorystów księciem George'm wyszły dzięki czujności brytyjskich służb, które przechwyciły wiadomości z aplikacji Telegram. Zwolennicy ISIS mieli za jej pośrednictwem mieli przesyłać sobie zdjęcia 4-letniego syna księżnej i księcia Cambrigde z tekstem, że "nawet rodzina królewska nie zostanie sama". To już kolejna groźba terrorystów skierowana w stronę znanych osób w ostatnim czasie. Niedawno internet obiegło zdjęcie piłkarza Leo Messiego, które miało być komunikatem, że bojownicy ISIS szykują się do zamach terrorystycznego w czasie Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które zaplanowane są na lato 2018 roku.

 

Zobacz też: Co za smutny widok ;( Książę George popłakał się na lotnisku w Berlinie! ZDJĘCIA

 

Co jeszcze wiadomo w sprawie gróźb skierowanych w stronę księcia George'a? Sprawdź na następnej stronie!

 

Polecamy: KSIĘŻNA KATE PONOWNIE Z POLSKĄ TOREBKĄ ZA MNIEJ NIŻ 200 ZŁ! JAKA TO MARKA?

2/5
Księżę George
East News

Terroryści mieli przesyłać sobie zdjęcia księcia George'a wykonane pod jego szkołą. Przypomnijmy, że we wrześniu syn księżnej Kate i księcia Williama rozpoczął naukę w w prestiżowej prywatnej szkole Thomas's Battersea na południu Londynu. Wiadomość miał również zawierać treść po arabsku:

Kiedy melodia pocisków oznajmia wojnę, zabieramy się za niewiarę, pragniemy odwetu.

Informację wychwyciły brytyjskie służby. W okolicy szkoły 4-letniego księcia ma zostać wzmożona ochrona. Pałac Kensington na razie nie skomentował sprawy. Zaledwie 1,5 miesiąca temu na terenie szkoły księcia George'a doszło do niepokojącej sytuacji. Do placówki próbowała się włamać 40-letnia kobieta.

3/5
Księżę George
Mat. prasowe

Książę George jest pierworodnym synem księżnej Kate i księcia Williama. Trzecim z kolei kandydatem do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Księżna i książę Cambridge wychowują również 2-letnią księżniczkę Charlotte oraz oczekują narodzin trzeciego dziecka, które przyjdzie na świat w kwietniu 2018 roku.

4/5
książę William, książę George
East News

Książę George jest ulubieńcem Brytyjczyków i nie tylko. Każde jego publiczne wyjście wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów monarchii.

5/5
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George
ONS
Więcej na temat dzieci gwiazd Książę George