Party Stories
Newsy

Krzysztof Rutkowski o kulisach śmierci Magdy Żuk: "Można było ją uratować. Gdyby rodzina..."

Co zdradził? WIDEO

Krzysztof Rutkowski uważa, że historia Magdaleny Żuk mogła mieć zupełnie inny finał. Detektyw, który od początku śledzi sprawę zagadkowej śmierci 27-latki w Egipcie, nie ma wątpliwości, że śmierci kobiety można było uniknąć. W jaki sposób? Opowiedział o tym przed kamerą Party.pl

 

Zobacz też: Prokuratura zabrała głos w sprawie przyczyny śmierci Magdaleny Żuk. Potwierdzono doniesienia o uduszeniu?

 

Posłuchajcie, co twierdzi na ten temat Krzysztof Rutkowski!

 

Polecamy: Krzysztof Rutkowski stanowczo o przyczynie śmierci Magdy Żuk: "Dla nas sprawa jest jasna!"

 

Sprawa zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie jeszcze nie została rozwiązana.

Magdalena Żuk
Facebook

Krzysztof Rutkowski uważa, że kobietę można było uratować.

Krzysztof Rutkowski z partnerką

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook
Newsy
Magdalena Żuk zmarła wskutek uduszenia! Wyniki sekcji zwłok wskazują przyczynę śmierci 27-latki

Co już wiadomo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk?

Magdalena Żuk
Facebook
Newsy
Siostra Magdaleny Żuk udostępniła wzruszające wideo: "Kochana nasza Madzia!"
Po pogrzebie emocje nadal nie opadły...

Siostra Magdaleny Żuk udostępniła na Facebooku wzruszające wideo! We wtorek odbył się pogrzeb tragicznie zmarłej Polki, a rodzina wciąż nie może pozbierać się po tragedii, jaka ich spotkała. Anna Cieślińska, siostra Magdaleny Żuk, nieustannie zamieszcza w mediach społecznościowych artykuły o postępach w śledztwie i zdjęcia z siostrą. Siostra Magdaleny Żuk udostępniła wzruszające wideo na Facebooku Anna Cieślińska zamieściła na Facebooku wideo stworzone przez internautów ze zdjęć Magdaleny Żuk. Do tego wszystkiego dołączony jest wzruszający tekst. Wideo wywołuje wiele emocji, a śmierć Magdaleny Żuk wciąż owiana jest tajemnicą. Pod postem Ani Cieślińskiej pojawiło się mnóstwo wpisów od internautów, którzy dodają otuchy całej rodzinie...   Zobacz:  Piękny gest na pogrzebie Magdaleny Żuk. Spełnili prośbę jej koleżanki i przynieśli coś wyjątkowego...   Więcej:  Śmierć Magdaleny Żuk. Była opętana? Relacja dziennikarza...   Zobacz także:  Koleżanka Magdaleny Żuk ma prośbę przed pogrzebem: "Ostatnia rzecz, jaka by ją ucieszyła, to..."   Więcej:  Druga sekcja zwłok Magdaleny Żuk zakończona. Znany detektyw sugeruje, że w Egipcie starto ślady z ciała dziewczyny   Sprawdź koniecznie:  Śmierć Magdy w Egipcie poruszyła całą Polskę. Jest dramatyczne NAGRANIE ze szpitala   Anna Cieślińska, siostra Magdy Żuk udostępniła wzruszający filmik    Śmierć Magdy Żuk owiana jest tajemnicą.

Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook
Newsy
Prokuratura zabrała głos w sprawie przyczyny śmierci Magdaleny Żuk. Potwierdzono doniesienia o uduszeniu?
Jest komentarz prokuratury w tej sprawie!

Magdalena Żuk zmarła wskutek uduszenia? Takie doniesienia pojawiły się w mediach kilka dni temu. Według informacji z sekcji zwłok, 27-latka miała umrzeć wskutek uduszenia, do którego doszło w wyniku stłuczenia płuca, którego kobieta doznała po upadku z okna szpitala w Egipcie. Głos w sprawie zabrała Prokuratura w Jeleniej Górze, która prowadzi śledztwo w sprawie zagadkowej śmierci Polki w Egipcie.   Zobacz też:  Krzysztof Rutkowski stanowczo o przyczynie śmierci Magdy Żuk: "Dla nas sprawa jest jasna!"   Prokuratura o przyczynie śmierci Magdaleny Żuk   Informacji o śmierci Magdaleny Żuk wskutek uduszenia nie potwierdza prokuratura.  Takiej informacji nikomu nie udzielałam - powiedziała Violetta Niziołek, rzecznik prasowa Prokuraty Okręgowej w Jeleniej Górze w rozmowie z portalem gazeta.pl. Więcej informacji o przyczynach śmierci Magdaleny Żuk ma zostać podanych opinii publicznej, dopiero po wydaniu ekspertyz biegłych. Magdalena Żuk zmarła 30 kwietnia w Egipcie. Kobieta wybrała się samotnie na wakacji do Marsa Alam. Zmarła po upadku z okna w egipskim szpitalu. Jej ciało sprowadzono do Polski w połowie maja.   Zwłoki zostały poddane tomografii komputerowej, powtórnej sekcji zwłok oraz badaniom histopatologicznym, biologicznym i toksykologicznym.   Polecamy:  Siostra Magdy Żuk: "Działa jej się krzywda!". Co nowego w sprawie? Dziś ciało Magdy wraca do kraju!   Prokuratura nie potwierdziła informacji, jakoby Magdalena Żuk zmarła wskutek uduszenia. Sprawą zagadkowej śmierci 27-latki żyje cała Polska.    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner