Meghan Markle, królowa Elżbieta II
East News
1/4
Meghan Markle, królowa Elżbieta II
East News

 

Czy Elżbieta II w końcu zaprzyjaźni się z Meghan Markle? Wszystko na to wskazuje! Jak donoszą zagraniczne media, po serii wpadek księżna Sussex w końcu udobruchała królową świątecznym prezentem. Monarchini pod choinką nie znalazła ciepłego swetra, kapci czy też kubka z imieniem. Dostała bardzo niepraktyczny prezent, który... przypadł jej do gustu! Jaki? 

 

Zobacz: Meghan Markle zawsze walczyła o prawa zwierząt. Dlaczego więc pojawiła się na polowaniu?

2/4
East News

 

Jak co roku, rodzina królewska święta spędziła w prywatnej rezydencji Sandringham House w hrabstwie Norfolk. Królowa na miejsce udała się pociągiem. Dokładnie tydzień zajęło jej dopilnowanie wszystkich szczegółów, aby święta Bożego Narodzenia wypadły idealnie. Po godzinnej uczcie wigilijnej rodzina zebrała się do wokół sześciometrowej choinki, aby wręczyć sobie prezenty. Podarunki musiały spełniać jedno kryterium, mianowicie zgodnie z tradycją musiały być śmieszne!

3/4
Meghan Markle

 

W ubiegłym roku pod choinką znalazły się m.in. zebra na biegunach, gumowy kurczak z piszczałką, a także czepek kąpielowy z napisem "Is not Life a Bi*ch". W tym roku również nikt nie złamał tradycji. Największą furorę zrobił prezent od Meghan dla królowej! Elżbieta II otrzymała zabawkowego chomika, który śpiewa… hymn. Ponoć monarchini zachwyciła się podarunkiem! 

4/4
Elżbieta II, księżna Kate, Meghan Markle
East News

 

Nic dziwnego, że drugiego dnia świąt królowa zaprosiła Meghan i Kate na herbatę. Jak widać, księżna Sussex swoim prezentem przełamała lody. Ciekawe, co otrzymała od królowej...? 

Więcej na temat Elżbieta II Meghan Markle