Koronawirus
EastNews

Koronawirus w Polsce. Nie żyje 37-letnia kobieta z Poznania! 

Koronawirus
EastNews

Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo smutne informacje. W szpitalu w Poznaniu zmarła 27-letnia kobieta zakażona koronawirusem. Według informacji opublikowanych na Twitterze zmarła pacjentka do szpitala trafiła w ciężkim stanie i miała choroby współistniejące.

 

 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało również, że w Polsce jest już 547 przypadków zakażeń koronawirusem-niestety, pięć osób zmarło. Przypominamy, że kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o śmierci 27-letniej kobiety z woj. podkarpackiego- pacjentka była zakażona koronawirusem jednak przyczyną jej śmierci była sepsa.  

Z przykrością informujemy, że dziś rano w szpitalu jednoimiennym w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejącymi chorobami. Pacjentka została przetransportowana ze szpitala w Wolicy k. Kalisza - portal epoznan.pl cytuje Tomasza Stube z urzędu wojewódzkiego. Badania potwierdziły, że kobieta była zakażona koronawirusem. - Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci - dodał Stube.

Szpital w Wolicy,  z którego w piątek przetransportowano kobietę, został zamknięty- nikt nie może go opuścić, ani do niego wejść. 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary

Koronawirus rozprzestrzenia się po całym świecie. 

Badania na koronawirusa
East News
 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48