Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dżaga naśmiewa się z Agnieszki Szulim
Newsy

Przyjaciel Dody kpi z Agnieszki Szulim. Zamieścił złośliwy mem! ZDJĘCIE

Musicie to zobaczyć!

 

 

Co działo się podczas "Flesz Fashion Night" 2018? Przeżyjmy to jeszcze raz!

Konflikt Agnieszki Szulim i Dody


Jak wiadomo jednym z najgłośniejszych konfliktów w show-biznesie jest ten pomiędzy Dodą a Agnieszką Szulim. Sprawa ciągnie się już od dłuższego czasu, a panie nawet spotkały się już kilka razy w sądzie, gdzie zeznawały w sprawie pamiętnej imprezy w Chorzowie. 


Panie nie szczędzą sobie uszczypliwości, kiedy proszone są o komentarze na swój temat, a teraz swoje pięć groszy dołożył także Mariusz Ząbkowski, bardzo bliski przyjaciel Rabczewskiej. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił wymowny mem.


Agnieszka Szulim odpowie?
 

Dżaga naśmiewa się z Agnieszki Szulim
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rozprawa Dody i Agnieszki Szulim
ONS
Newsy
Doda i Szulim po kolejnym spotkaniu w sądzie. Gwiazdy skomentowały sprawę
Nie obyło się bez złośliwości

Konflikt pomiędzy  Dodą  a  Agnieszką Szulim  rozpoczął się już w zeszłym roku. Panie teraz spotykają się jedynie w sądzie, a spotkania te do najprzyjemniejszych nie należą. Na pierwszej rozprawie dało się wyczuć napięcie, a dziennikarkę wspierał w tym trudnym momencie ukochany, Piotr Woźniak-Starak.  Zobacz:  Doda i Szulim w sądzie na pierwszej rozprawie. Agnieszka przyszła z Woźniakiem-Starakiem Niedawno panie po raz kolejny stawiły się w sądzie, by dowieść swoich racji. Agnieszka Szulim twierdzi, że Doda napadła ją w chorzowskiej toalecie podczas gali plebiscytu Niegrzeczni 2014 za to, że w programie "Na językach" zażartowała z jej urazu kręgosłupa. Wokalistka twierdzi natomiast, że taka sytuacja nie miała miejsca i jest to naruszenie jej dóbr osobistych.  Podczas ostatniej rozprawy zeznawali świadkowie, których słowa mogą przyspieszyć zakończenie procesu. Doda uważa, że to strata czasu i przy okazji dopiekła dziennikarce: Strata czasu, mojego i wymiaru sprawiedliwości. Są ważniejsze sprawy dla sądu niż kiblowe kłótnie między piosenkarką a celebrytką  - powiedziała we "Fleszu". Szulim przyznała jednak, że nie odpuści i doprowadzi tę sprawę do końca: Wiem, że Doda chciałaby, aby wszyscy już o tym zapomnieli. Ja jednak zamierzam doprowadzić tę sprawę do końca. Po czyjej jesteście stronie? Zobacz:  Doda komentuje proces z Szulim: Czyta co jej podetkną pod nos Szulim na ramówce TVN Style:

Brat Dody złożył pozew przeciwko Agnieszce Szulim
ONS
Newsy
Przed Szulim ciężkie dni. Właśnie został złożony przeciwko niej kolejny pozew sądowy
Komu podpadła dziennikarka?

Echa jednego z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy wciąż nie milkną. Mimo, że do bójki Dody i Agnieszki Szulim doszło prawie dwa miesiące temu, obie panie wciąż odczuwają jej skutki w postaci chociażby pojawiających się w mediach spekulacji i komentarzy ze strony gwiazd, które opowiadają się za jedną bądź drugą stroną. Nikt nie przypuszczał, że sprawa będzie miała swój finał w sądzie, a obie panie staną na przeciwko siebie na wokandzie, gdzie to właśnie Szulim będzie stroną oskarżycielską. Przypomnijmy: Agnieszka Szulim nie odpuści Dodzie. Właśnie złożyła pozew do Sądu Dla Agnieszki nie będzie to jedyna sytuacja w której spotka się z Rabczewską w sądzie. Kilka tygodni temu rodzice wokalistki złożyli swój pozew przeciwko dziennikarce za pomówienia w jej programie "Na językach". Teraz dowiadujemy się, że dołączył do nich również brat Dody, Rafał Rabczewski. Mężczyźnie nie spodobało się to, że w swoich wypowiedziach Agnieszka sugerowała, że to właśnie on trzymał drzwi do toalety podczas bójki i pilnował, by dziennikarka nie mogła opuścić toalety. Prawdopodobnie pomyliła go z menadżerem wokalistki, który również ma na imię Rafał.   Mój prawnik potwierdza, że Agnieszka Szulim dostała pozew sądowy. Będę domagał się odszkodowania i przeprosin na wizji - mówi w rozmowie z "Show" Rabczewski. Wygląda więc na to, że w najbliższym czasie Szulim czekają przynajmniej trzy rozprawy sądowe z rodziną Rabczewskich. Zobacz: Doda o Szulim: "Ona dla mnie nie jest człowiekiem" Pozew już gotowy Doda na gali "Niegrzeczni":

Doda zaprzyjaźniła się z Klimas
ONS
Newsy
Szok! Najlepsza koleżanka Szulim zaprzyjaźniła się z Dodą. Znamy szczegóły
Włączyła się w to jeszcze trzecia celebrytka

O wzajemnej niechęci Dody i Agnieszki Szulim napisano już chyba wszystko. Punktem kulminacyjnym ich wrogiej relacji była rzekoma bójka w Chorzowie, po której obie panie miały spotkać się już tylko w sądzie. Publicznie jednak żadna z nich nie lubi wracać do tej sprawy. Przypomnijmy: Co ze sprawą Doda kontra Szulim? Zapytaliśmy jedną ze stron Nie jest też tajemnicą, że w warszawskim towarzystwie również doszło do pewnych podziałów, gdzie każdy "musiał" opowiedzieć się po którejś ze stron, więc szanse na kolejne spotkanie gwiazd są minimalne. Okazuje się jednak, że Doda znalazła nieoczekiwanego sprzymierzeńca w postaci... dobrej koleżanki Szulim. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Rabczewska zaprzyjaźniła się z Natalią Klimas , niegdyś najlepszą przyjaciółką Agnieszki. Swój udział miała też w tym Kate Rozz . Co je połączyło?   Doda poznała Natalię wiosną tego roku, gdy odwiedziła Kate Rozz w Paryżu. Wtedy jeszcze skończyło się tylko na przywitaniu, ale niedawno cała trójka znów się spotkała - tym razem w butiku Just Paul w Warszawie na ulicy Mokotowskiej. Wieczorowa pora przysłużyła się wspólnemu plotkowaniu, a panie namiętnie obgadywały... Szulim. Nie jest przecież tajemnicą, że Doda jej nie znosi, podobne odczucia ma wobec niej Rozz, którą Agnieszka wygryzła swego czasu z roli prowadzącej "Na Językach". Wielka przyjaźń dziennikarki i Klimas skończyła się natomiast w momencie, gdy Szulim związała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, który jeszcze rok temu był chłopakiem Natalii. Wprawdzie przyjaciółka zaczęła spotykać się z jej byłym facetem długo po ich rozstaniu, ale ona i tak mam jej to za złe - tłumaczy w rozmowie z AfterParty.pl osoba związana z gwiazdami Myślicie, że zobaczymy wkrótce Dodę, Kate i Natalię razem na salonach? Zobacz: Milioner rozpieszcza Szulim. Dostała prywatnego szofera i nową...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner