Kinga Rusin zachwycona Klarą Lewandowską
Instagram

Jaka jest Klara Lewandowska? Zdradza Kinga Rusin, która widziała córkę Lewandowskich! "To dziecko z nieba"

Kinga Rusin zachwycona Klarą Lewandowską
Instagram

Kinga Rusin zachwycona Klarą Lewandowską! Prowadząca Dzień Dobry TVN miała okazję przeprowadzić pierwszy telewizyjny wywiad z Anną Lewandowską po narodzinach córki. Trenerka w śniadaniowym programie opowiedziała o macierzyństwie, swoim mężu i planach na przyszłość. Na antenie DDTVN Ania zdementowała również plotki o nianiach, które rzekomo pomagają jej w wychowywaniu córeczki. Słowa żony Roberta potwierdziła Kinga Rusin, która przyznała, że Klara jest na planie programu i nie czuwa przy niej żadna opiekunka. 

Zobacz: Pierwszy wywiad Ani Lewandowskiej po porodzie! Irytuje ją bycie "żoną męża"? Co mówi o "fit terroryzmie"? I czy planuje drugą ciążę?

Jakim dzieckiem jest Klara Lewandowska?

Kinga Rusin już w trakcie rozmowy z Anną Lewandowską zauważyła, że Klara jest bardzo grzecznym dzieckiem. Dziennikarka przyznała, że żona Roberta Lewandowskiego rzeczywiście może pozwolić sobie na treningi, zajmowanie się swoim blogiem, ponieważ Klara  z pewnością jej w tym nie przeszkadza. 

Klara jest dzieckiem z nieba, jest dzieckiem super grzecznym - mówiła Kinga Rusin. Potwierdzam, że przeuroczy, uśmiechnięty dzidziuś - bardzo grzeczny. Takie momenty trzeba wykorzystać, kiedy dziecko jeszcze nie chodzi i nie jest bardzo kłopotliwe, można robić mnóstwo różnych rzeczy i przy okazji wychowywać dziecko.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała nowy wózek i ubranko do ćwiczeń dla Klary! Apeluje również o pomoc. Dlaczego?

Kinga Rusin jest zachwycona Klarą Lewandowską.

Anna Lewandowska z Kingą Rusin w pierwszym wywiadzie po narodzinach Klary

Córka Ani i Roberta pojawiła się na planie programu DDTVN.

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

 

Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14