Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy
ONS
Newsy

Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Myślicie, że zostanie nową gwiazdą na stołecznych salonach?

Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Myślicie, że zostanie nową gwiazdą na stołecznych salonach?

Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy! Okazuje się, że tuż po zakończeniu roku akademickiego córka prezydenta planuje jednak zamieszkać z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Według doniesień tygodnika "Rewia" przeprowadzka Kingi Dudy ma związek z jej głośnym rozstaniem z chłopakiem. Rodzice będą wspierać ją w trudnych chwilach. Rzecznik Andrzeja Dudy, Marek Magierowski nie chce komentować informacji o przeprowadzce. Mało wylewny w tym temacie jest również dziadek Kingi, który jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał się chłopakiem swojej wnuczki i wspominał o ich ślubie.

 Kinga jest dorosła, nie będę komentował jej prywatnego życia- powiedział ojciec prezydenta, Jan Duda.

Przypomnijmy, że kilka tygodni po wygranych wyborach Andrzej Duda w rozmowie z TVP mówił, że córka nie chce zamieszkać w Pałacu Prezydenckim ze względu na studia i życie prywatne.

 

Chce zostać, chce dalej studiować na uniwersytecie. Nie chce żadnych zmian w swoim życiu osobistym, więc z całą pewnością rodzice będą ją tutaj odwiedzać. Ma 20 lat, więc jest w takim wieku, że rodzice nie są jej niezbędnie potrzebni- twierdził Andrzej Duda.

 

Wygląda więc na to, że rozstanie z chłopakiem sprawiło, że Kinga Duda zmieniła zdanie w kwestii przeprowadzki.  Czy w Warszawie odnajdzie swoją miłość? A może zacznie się pojawiać u boku ojca na imprezach?

 

Zobacz także: Zaskakujące kulisy rozstania Kingi Dudy i jej chłopaka Karola! Co się stało?

 

Kinga Duda przeprowadza się do Warszawy.

Córka Andrzeja Dudy zamieszka w Pałacu Prezydenckim.

 

Kinga Duda nie przeprowadzi się do Pałacu Prezydenckiego
ONS
Newsy
Kinga Duda nie chce mieszkać w Pałacu Prezydenckim
Decyzję córki skomentował Andrzej Duda

Dzięki wygranym wyborom prezydenckim zrobiło się głośno nie tylko o samym Andrzeju Dudzie , ale także o jego rodzinie. Zwłaszcza córka prezydenta elekta wzbudziła ogromne zainteresowanie w mediach. W prasie zaledwie kilka dni po wyborach pojawiły się informacje o życiu uczuciowym Kingi Dudy . Dowiedzieliśmy się wówczas, że 20-latka spotyka się ze studentem medycyny, Karolem . chłopak córki Dudy jest ponoć synem znanej krakowskiej dziennikarki. Zobacz: Kinga Duda spotyka się ze studentem. Tabloid ujawnił kilka szczegółów z jego życia Zaprzysiężenie Andrzeja Dudę odbędzie się już 6 sierpnia. Od tej chwili Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Okazuje się jednak, że zabraknie w nim Kingi Dudy, która dalej będzie mieszkać w Krakowie. O decyzji swojej córki poinformował sam Andrzej Duda w rozmowie z TVP . - Mam nadzieję, że będę w Krakowie bywał, zwłaszcza, że córka nie planuje przeprowadzki do Warszawy. Chce zostać, chce dalej studiować na uniwersytecie . Nie chce żadnych zmian w swoim życiu osobistym, więc z całą pewnością rodzice będą ją tutaj odwiedzać. Ma 20 lat, więc jest w takim wieku, że rodzice nie są jej niezbędnie potrzebni. Zresztą przecież wielu młodych ludzi opuszcza dom rodzinny po to, żeby jechać gdzieś na studia, więc zostanie sama i będzie radziła sobie na pewno znakomicie . Czyżby Kinga Duda chciała uniknąć sytuacji o jakich kilka lat temu wspominała Aleksandra Kwaśniewska ? Córka byłego prezydenta przyznała wówczas, że podczas kiedy mieszkała w Pałacu Prezydenckim dostawała pogróżki i była nachodzona przez psychofanów . Zobacz: Jaki styl ma Kinga Duda? Zobaczcie wszystkie kreacje córki prezydenta!

Kinga Duda ma nowego chłopaka
ONS
Newsy
Kinga Duda ma nowego chłopaka?! Kim jest wybranek córki prezydenta?
Kinga Duda ma nowego chłopaka?! Kim jest wybranek córki prezydenta?

Kinga Duda ma nowego chłopaka!  Okazuje się, że córka prezydenta po rozstaniu z Karolem Sabatowskim, znalazła pocieszenie u boku 21-letniego Bartka . Według informacji Super Expressu nowy wybranek Kingi Dudy podobnie jak jej były chłopak studiuje medycynę. Gazeta donosi, że Bartłomiej skończył jedno z najlepszych liceów w Małopolsce, brał udział w wielu olimpiadach. Nowy chłopak Kingi Dudy ćwiczył szermierkę- zajął 5. miejsce w Pucharze Polski. Obecnie studiuje medycynę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.   Okazuje się, że to właśnie z nowym partnerem Kinga Duda wybrała się ostatnio do jednego z warszawskich klubów. Córka Andrzeja Dudy bawiła się tam również z fotografem- Wujaszkiem Liestyle, który pochwalił się wspólnymi fotkami z Kinga na Instagramie. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Kinga Duda już za kilka miesięcy planuje przeprowadzkę z Krakowa do Warszawy. Czy nowa miłość sprawi, że córka prezydenta zostanie jednak w rodzinnym mieście? Jedno jest pewne- o Kindze Dudzie jest coraz głośniej!   Zobacz także: Kinga Duda spotkała się z Maciejem Musiałem?! Odwiedził ją w Pałacu Prezydenckim!   Kinga Duda ma nowego chłopaka. W towarzystwie nowego chłopaka Kinga Duda bawiła się w warszawskim klubie.

Kinga Duda, Andrzej Duda
East News
Newsy
Wielki sukces Kingi Dudy. Rodzice mogą być z niej bardzo dumni! Co zrobiła?
Wielki sukces Kingi Dudy. Rodzice mogą być z niej bardzo dumni! Co zrobiła?

Agata i Andrzej Dudowie mogą być dumni z córki! Kinga Duda  została wybrana przez Uniwersytet Jagielloński do udziału w prestiżowym konkursie. Jakim? Wielki sukces Kingi Dudy! Kinga Duda jest córką pary prezydenckiej. I choć po wygranych przez Andrzeja Dudę wyborach prezydenckich w 2015 roku, polityk wraz z żoną przeprowadzili się do Warszawy i zamieszkali w Pałacu Prezydenckim, ich córka postanowiła zostać w Krakowie. Agata Duda miała plan dostać się na Uniwersytet Jagielloński i studiować prawo. Udało jej się, a teraz okazuje się, że jest jedną z najlepszych studentek na roku! Na profilu uczelni na Facebooku pojawiła się właśnie lista studentów, którzy wezmą udział w prawniczym konkursie Vis Moot. Znalazła się na niej Kinga Duda! Uniwersytet Jagielloński z dumą prezentuje swój zespół na 26. Vis Moot! Obecnie zespół przygotowuje się do rund ustnych i Pre-Moots. Mamy kilka z nich przed sobą, więc bądźcie czujni! - informuje UJ. Vis Moot to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie. Poświęcony jest głównie tematyce międzynarodowego arbitrażu gospodarczego i handlowego. Konkurs odbywa się co roku w Wiedniu i bierze w nim udział ponad 300 uniwersytetów z 60 krajów. Kinga Duda już drugi raz została wyłoniona do udziału w tym prestiżowym konkursie. Rodzice z pewnością pękają z dumy! Gratulujemy! Zobacz:  Mamy nieznane wcześniej zdjęcia Agaty i Kingi Dudy! Opublikował je sam prezydent!   Rodzice mogą być bardzo dumni z Kingi Kinga jest jedną z najlepszych studentek prawa na UJ

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner