Marcela Leszczak z "Top Model 3" Kim jest Marcela Leszczak z Top Model 3? Marcela Leszczak z "Top Model 3" Marcela Leszczak w sesji stage diving Anna Koryto i Marcela Leszczak
Marcela Leszczak z "Top Model 3"
AKPA/Facebook
Nie zna angielskiego, ale ma osobowość i charyzmę. Wygra?
1/11
Marcela Leszczak z "Top Model 3"
AKPA/Facebook

W najbliższą środę odbędzie się wielki finał "Top Model 3". Tym razem o kontrakt z agencją modelek i inne atrakcyjne nagrody powalczą nie trzy, a cztery uczestniczki programu. Show będzie pełne niespodzianek dziewczyny zobaczymy w kilku pokazach m.in. bielizny i sukni ślubnych oraz wezmą udział w sesji zdjęciowej, która odbędzie się na żywo w studiu.

Jedną z czterech finalistek jest Marcela Leszczak, która już od etapu castingowego wyróżniała się nie tylko urodą, ale i charakterem. Zobaczcie galerię zdjęć uczestniczki i poznajcie kilka faktów z jej życia.

 


2/11
Kim jest Marcela Leszczak z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Marcela Leszczak ma 21 lat i pochodzi z Konina i może pochwalić się wymiarami 78-63-81. Finalistka "Top Model 3" dość często brała udział w różnego rodzaju konkursach piękności. Ma na swoim koncie kilka ważnych tytułów m.in.: Miss Konina, druga wicemiss Wielkopolski 2011, półfinalistka Miss Polski 2011.

3/11
Marcela Leszczak z "Top Model 3"
Facebook

Pasją Marceliny są samochody. Przed programem pracowała w warsztacie ojca. Leszczak zrezygnowała z pójścia na studia, gdyż w przyszłości przejmie rodzinny biznes.

4/11
Marcela Leszczak w sesji stage diving
Emil Biliński/topmodel.tvn.pl

Marcela od etapu castingowego wzbudzała wiele emocji. Jurorom spodobała się jej zimna oraz mroczna uroda. Natomiast wśród koleżanek z programu nie zyskała zbytniej sympatii, gdyż była odbierana przez większość dziewczyn jako ich największe zagrożenie.

5/11
Anna Koryto i Marcela Leszczak
Robert Wolański/TVN

Leszczak wierzy w siebie, w swoje możliwości, bo - jak twierdzi - wiara w siebie nie jest niczym złym. Niewiele rzeczy jest w stanie ją złamać. Ma w sobie wiele współczucia, zawsze chce wszystkim pomagać. Z reguły mało mówi, ale taką ma naturę. Jest obserwatorem, zawsze mówiła o sobie, że cały świat należy do niej.

6/11
Marcela Leszczak w sesji Marcina Tyszki
topmodel.tvn.pl

Podczas trwania programu Marcela dała po sobie poznać, że poważnie traktuje uczestnictwo w "Top Model". Podczas wszystkich zadań i sesji dawała z siebie wszystko. Prawie zawsze na zdjęciach wyglądała rewelacyjnie, a współpracujący z nią fotografowie czy projektanci mody za każdym razem ją chwalili.

7/11
Marcela Leszczak na Lakma Fashion Week
AKPA

Marcela olbrzymi sukces odniosła podczas półfinału programu w Indiach. Przeszła się po wybiegu trzech projektantów i w sumie miała aż 8 wyjść na wybieg, w tym trzy finały pokazów.

8/11
Marcela Leszczak z "Top Model 3"
Facebook

Marcela ma zadatki na modelkę. Ostatnio na swojego Facebooka wrzuciła to zdjęcie topless z przystojnym modelem.

9/11
Marcela Leszczak z "Top Model 3"
Facebook

Uroda Marceli spodobała się również właścicielom marki Apart. Twarz finalistki pojawiła się w najnowszym katalogu biżuterii, a zdjęci robił jej sam Marcin Tyszka.

10/11
Marcela Leszczak z "Top Model 3"
Facebook

Dla wszystkich mężczyzn mamy niestety złą wiadomość. Według doniesień jakie można znaleźć w sieci Marcela jest zajęta. Jej chłopak ma na imię Michał.

11/11
Marcela Leszczak na Lakma Fashion Week
AKPA

Marcela ma silny charakter i sporo determinacji. O tym czy wygra "Top Model 3" przekonamy się w najbliższą środę. Oczywiście, o tym która dziewczyna wygra zadecydują widzowie w sms'owym głosowaniu.

Więcej na temat Top Model Marcela Leszczak