Anna Lewandowska chce zostać gwiazdą
ONS

Anna Lewandowska to żona naszego najpopularniejszego piłkarza, Roberta. Para wzięła kilka miesięcy temu ślub, a Lewandowska coraz śmielej poczyna sobie w show-biznesie. Ostatnio nawiązała współpracę z "Galą". Przypomnijmy: Żona Lewandowskiego została felietonistką popularnego magazynu

Żona piłkarza nie stroni też od pokazywania się na salonach. Od września mogliśmy ją widzieć na kilku imprezach, a Anna w tym czasie nawiązała kilka medialnych znajomości m.in. z Joanną Przetakiewicz. Ostatnio zaś można ją widywać w towarzystwie Edyty Pazury, z którą najwyraźniej się zaprzyjaźniła. Kilka dni temu panie przyszły razem na rozdanie "Róż Gali".

To jednak nie koniec medialnej działalności Lewandowskiej. Kuba Wojewódzki poinformował właśnie, że to właśnie ona zasiądzie na jego kanapie w jednym z najbliższych odcinków. Anna prowadzi też bloga, o którym opowiadała w jednej z telewizji śniadaniowych. Zobacz: Lewandowski pomaga żonie przy blogu. Czym się zajmuje?

Wszystko wskazuje na to, że na naszych oczach rodzi się nowa gwiazda. Myślicie, że Anna Lewandowska chce robić karierę w show-biznesie?

Zobacz: Lewandowski z żoną kupili willę za 4 miliony złotych

 

Anna Lewandowska w lateksowej kreacji na pokazie mody: