Macaulay Culkin
East News

Jest decyzja! Czy Polsat znów pokaże "Kevina samego w domu"?

Macaulay Culkin
East News

 

To już pewne, stacja Polsat po raz kolejny wyemituje świąteczny hit "Kevin sam w domu"! O tym, że produkcja zostanie pokazana w zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wiemy już od kilku tygodni, ale teraz poznaliśmy dokładną datę i godzinę emisji. Kiedy obejrzymy kultowy film  o przygodach Kevina? 

Zobacz także: Cooo? Brat filmowego Kevina też zagrał w "Kevin sam w domu"! Sprawdź kogo! Będziesz w szoku tak jak my! ZDJĘCIA

 

Kiedy emisja filmu "Kevin sam w domu"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl Polsat pokaże "Kevina samego w domu" w wigilijny wieczór o godzinie 20:00! Co ciekawe, reklamodawcy, którzy chcą promować swoje produkty w przerwach filmu będą musieli przygotować się na spory wydatek. Według doniesień portalu za 30-sekundową reklamę trzeba zapłacić od 82,1 do 84, 9 tys. złotych netto. 

Również w Wigilię widzowie będą mogli zobaczyć "Wielkie kolędowanie z Polsatem- św. Lipka 2018". Relacja z koncertu rozpocznie się o godzinie 16:40. Za reklamę w czasie nadawania koncertu firmy muszą zapłacić do 42, 8 tys. złotych. 

Będziecie oglądać? Myślicie, że "Kevin sam w domu" znów pobije rekord oglądalności? 

 

Zobacz także: Święta z "Kevin sam w domu" na Polsacie to już tradycja! Poznaj 6 ciekawostek, o których nie miałeś pojęcia!

"Kevin sam w domu" po raz kolejny w tv.

Kevin sam w domu
Instagram

Będziecie oglądać?

Macaulay Culkin czyta "Playboya"
East News

Więcej na temat Polsat Kevin sam w domu
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48