Katarzyna Warnke na spacerze w Warszawie Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze Katarzyna Warnke w sportowym samochodzie
Katarzyna Warnke na spacerze

Katarzyna Warnke jest już w zaawansowanej ciąży. Gwiazda długo ukrywała informacje o tym, że spodziewa się dziecka i mimo wielu doniesień medialnych zawsze zaprzeczała. W końcu jednak zdecydowała się podzielić szczęśliwą nowiną, ale zrobiła to na własnych warunkach. 

O ciąży poinformowała podczas pokazu  marki MMC, na którym pojawiła się w roli modelki, odsłaniając na wybiegu swój ciążowy brzuch. Podczas tego przejścia towarzyszył jej oczywiście Piotr Stramowski. Aktorka w samej bieliźnie i szlafroku dumnie kroczyła na wybiegu, trzymając za rękę męża. O tym pokazie było naprawdę głośno!

Teraz para wybrała się na wieczorny spacer i kolację. Zobaczcie, jakim samochodem przyjechali!

1/3
Katarzyna Warnke na spacerze w Warszawie

Od początku ciąży gwiazda stawia na wygodę. Wybiera luźne i komfortowe stylizacje, pod którymi wcześniej bez trudu ukrywała ciążowy brzuszek. Teraz to już niemożliwe, nawet pod tak luźną kreacją, jaką założyła ostatnio nie można już ukryć zaawansowanej ciąży. Trzeba przyznać, że długie suknie w stylu boho pasują Kasi Warnke!

2/3
Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze

Po wieczornym spacerze, na który ciężarna gwiazda wybrała się ze swoim mężem, para zdecydowała się romantyczną kolację w jednej z warszawskich restauracji. Aktorka dotąd nie zdradziła płci dziecka i mało prawdopodobne, że będzie chciała podzielić się tą informacją. Patrząc jednak na zdjęcia Kasi Warnke można się spodziewać, że poród już wkrótce!

3/3
Katarzyna Warnke w sportowym samochodzie

Po romantycznym wieczorze para wsiadła do sportowego samochodu i odjechała. Być może jeszcze przed porodem zdecydują się na bardziej rodzinne auto. Jak sądzicie?

 

Więcej na temat Katarzyna Warnke