Kasia Warnke w jeansowym kombinezonie
Instagram

Kasia Warnke jest w ciąży? Piotr Stramowski nic na ten temat nie wie...

Kasia Warnke w jeansowym kombinezonie
Instagram

Kasia Warnke i Piotr Stramowski spodziewają się pierwszego dziecka? Aktorka zawsze mówiła, że rodzina jest dla niej ważna i chciałaby mieć dzieci. Okazuje się, że to marzenie niedługo może się spełnić! Gwiazda, ponoć w związku z ciążą, odmówiła zagrania w najnowszym filmie Patryka Vegi!

Kasia Warnke w ciąży?

Gwiazda wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że chce mieć dzieci i nie zamierza odkładać macierzyństwa na później. O radosnej nowicnie dla Kasi Warnke napisał magazyn „Show”. Jako pierwsi o ciąży mieli dowiedzieć się najbliżsi, a zaraz po nich... Patryk Vega. Nie byłoby w tym  nic dziwnego, w końcu aktorka pojawia się ostatnio w każdym filmie tego reżysera. 

Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę - powiedziała w wywiadzie dla "Show".

Piotr Stramowski o informacjach na temat ciąży Warnke

Co ciekawe, do tematu ciąży Katarzyny Warnke na Instagramie odniósł się jej mąż. Na komentarz fana z gratulacjami z okazji ciąży żony Piotr Stramowski odpisał:

Nic mi o tym nie wiadomo, ale dziękuję - czytamy 

Instagram zrzut
Instagram zrzut

Jak więc jest naprawdę?

Zobacz takżeIle ważą polskie gwiazdy? Julia Wieniawa swojej wagi się nie wstydzi! Nie dziwimy się... A jak inne?

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13