Kasia Sowińska podczas koncertu w Meksyku

Szał na występach Sowińskiej w Ameryce

Kasia Sowińska podczas koncertu w Meksyku

O tym, że Kasia Sowińska robi karierę za Ocenem pisaliśmy już wielokrotnie. Jednak do tej pory mogliśmy zaprezentować wam jedynie zdjęcia będące dowodem na to, że Polka uwielbiana jest przez latynoamerykańską publiczność. Tym razem w sieci pojawiły się amatorskie filmiki z wielkiego tournee Luisa Miguela, w którym udział bierze wokalistka. Przypomnijmy: Amerykanie zachwyceni Sowińską! Przedłużyli z nią kontrakt

Na filmach możemy zobaczyć i usłyszeć jak na żywo wypada Sowińska. Polka na scenie ma mnóstwo energii, dynamicznie i z wielką gracją rusza się w rytm muzyki. Oprócz tego jej głos idealnie współbrzmi z barwą Miguela.

Występy przez publiczność odbierane są z olbrzymim entuzjazmem. Co chwile słychać krzyki i piski, a każda piosenka jest wspólnie śpiewana przez artystów na scenie oraz fanów. Widać, że zgromadzona widownia podczas koncertów doskonale się bawi.

Przypomnijmy, że na koncerty Luisa Miguela przychodzi nawet 40 tysięcy ludzi. Dla Sowińskiej występ przed tak liczną widownią z pewnością jest przeżyciem nie do opisania. Obejrzyjcie filmy i sami przekonajcie się, że Kasia naprawdę świetnie sobie radzi.


 

 

Rosati i Sowińska na imprezie z Joan Collins:

Więcej na temat Kasia Sowińska
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30