Kasia Sowińska na koncercie w Meksyku

Sowińska ruszyła z koncertami po... Meksyku

Kasia Sowińska na koncercie w Meksyku

Niedawno pokazaliśmy wam singiel Kasi Sowińskiej "Besame Mucho" (posłuchaj), który potraktowaliśmy raczej jako muzyczny wybryk niż poważną piosenk. Okazuje się jednak, że celebrytka ma nieco bardziej zacne plany względem muzycznej kariery i po zdobywaniu śniadaniówek zdecydowała się zostać piosenkarką. Poprzeczkę zawiesiła sobie dość wysoko, bo jak się okazało Sowińska liczy na sukces międzynarodowy. Sprytnie, bo jeśli się jej uda to w kraju doczeka się statusu gwiazdy.

Na swój profil na Twitterze Sowińska wrzuciła zdjęcia z trasy koncertowej po Meksyku i dodała opis, z którego wynika, że rusza w trasę koncertową.

- Dlugi dzien w podrozy z San Diego do Mexico. Przezylam burze piaskowa i huragan, koncert sie opoznil ale jakos zagralismy w strugach deszczu. Qspaniala atmosfera podczas koncertu w mexico ! 4 rano ..nieprzytomna zasypiam , Rano lecimy do Vegas ! Szczesliwa :) Bardzo .

Sowińska zapewniła swoich fanów, że w Meksyku specjalnie dla niej przyszło 40 tysięcy ludzi. Gratulujemy i czekamy na więcej.

Zobacz: Sowińska i Rosati na wspólnej imprezie Joan Collins w LA! (zdjęcia tylko u nas)Więcej na temat Kasia Sowińska
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11