Kasia Sowińska w Los Angeles
ONS

Kasia Sowińska pochwaliła się kolacją ze światową gwiazdą muzyki

Kasia Sowińska w Los Angeles
ONS

Kasia Sowińska nie robiła w Polsce spektakularnej kariery. Pojawiała się w mediach i w telewizji, ale raczej tylko jako celebrytka, bywalczyni salonów czy piękna ozdoba imprez. Jakiś czas temu nieoczekiwanie wyjechała na stałe z kraju do Los Angeles i od tamtej pory regularnie zaskakuje. Ostatnio imprezowała z hollywoodzką śmietanką po rozdaniu Złotych Globów. Przypomnijmy: Tak Sowińska bawi się z elitą Hollywood na Złotych Globach

To jednak nie koniec światowego życia modelki. Kasia regularnie publikuje zdjęcia na swoim Instagramie, dzięki czemu możemy śledzić, co aktualnie się u niej dzieje. A dzieje się sporo - Sowińska nie próżnuje i poznaje kolejne osobistości ze świata show-biznesu. W nocy opublikowała fotkę z Thomasem Andersem - wokalistą legendarnego zespołu Modern Talking. Polka wraz z przyjaciółkami towarzyszyła gwiazdorowi podczas kolacji i nie ukrywała swojego podekscytowania.
 

Modern Talking Dinner Time love LA - podpisała zdjęcie Sowińska.


Sowińska konsekwentnie spełnia swój "american dream". Jest czego zazdrościć?

Zobacz: Kasia Sowińska zdradziła nam kulisy kariery w AmeryceKasia Sowińska z największymi światowymi gwiazdami na Złotych Globach:

Więcej na temat Kasia Sowińska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05