Malinowska zachwycona Magą
Instagram

Już w ten poniedziałek odbędzie się wielki finał Top Model. Chociaż program dobiegł końca, jednym z wygranych tej edycji niewątpliwie jest Mateusz Maga. To o nim w ostatnim czasie mówiło się najwięcej, głównie w kontekście konfliktu z transseksualną skandalistką Rafalalą. Zobacz: Mateusz Maga pogrąża Rafalalę przed kamerą. To nie zakończy ich konfliktu

Jego androgyniczna uroda wywołała sporo kontrowersji, a Polacy podzielili się na fanów i antyfanów modela. Takie zainteresowanie pozwoliła Mateuszowi zwrócić na siebie uwagę branży i zaistnieć chociażby w świadomości organizatorów imprez. Tylko w listopadzie model pojawił się na czterech wydarzeniach. Ostatnio mogliśmy go zobaczyć na otwarciu nowego sklepu w Złotych Tarasach.

Oprócz Magi, gwiazdą imprezy była Karolina Malinowska. Była modelka zrobiła sobie pamiątkowe selfie z Mateuszem rozpływając się nad jego urodą:

Naprawdę jest piękny.


Uczestnik "Top Model" szybko odpowiedział:

To Pani jest piękna @karolamalina :) Ja jeszcze nigdy w życiu nie wyglądałem gorzej jak teraz. Jednakże dziękuję i pozdrawiam!


Nowa przyjaźń w show-biznesie?

Zobacz: Maga docenił swoje najwierniejsze fanki. Wziął przykład z Kwiatkowskiego
 


 

Gwiazdy na otwarciu sklepu internetowego w Złotych Tarasach: