Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na imprezie

Karolina Malinowska opisała zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Staraka:"Moment wart miliony"

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na imprezie

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Staraka na pewno przejdą do historii polskiego show-biznesu! Bo kto mógłby pomyśleć, że Piotr Starak oświadczy się na jednej z najważniejszych imprez w roku - charytatywnym balu fundacji TVN "Nie jesteś sam".  Agnieszka Szulim na pewno nigdy nie zapomni okoliczności, w których ukochany postanowił jej się oświadczyć. Piotr Woźniak-Starak, postanowił oświadczyć się dziennikarce, a ona powiedziała "tak". 

Zobacz: Plejada gwiazd na balu TVN

Ten szczególny moment na swoim blogu opisała dzisiaj Karolina Malinowska. Modelka nie ukrywa, że to był bardzo wzruszający moment i pochwaliła milionera za odwagę:

Momentem wartym wszystkie miliony był ten, w którym Piotr Starak wszedł na scenę, aby paść na kolana przed kobietą swojego życia – Agnieszką Szulim, aby poprosić Ją o rękę. Oczywiście dziś będą pisać, że to takie albo śmakie. Mnie się podobało bardzo. I myślę, że wymagało wielkiej odwagi od Piotra. Dystansu do siebie, płynięcia pod prąd… i opanowania stresu, czy powie „tak”. Powiedziała.  Romantyczne. Niedzisiejsze. Piękne. - czytamy na karolinamalinowska.pl

My jeszcze raz gratulujemy!

Zobacz: Najpiękniejsze kreacja na balu TVN

 

Karolina Malinowska i Olivier Janiak na balu fundacji "TVN nie jesteś sam"

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak na 10-leciu PISFu

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59