Party Stories
Karolina Korwin Piotrowska śmieje się z Małgorzaty Sochy
ONS
Newsy

Korwin śmieje się z Sochy: Jaki kraj takie rojal bejbi

Oberwało się też Joannie Przetakiewicz

W show-biznesie baby boom, ale najbardziej wyczekiwany poród już za nami. W ubiegłym tygodniu na świat przyszło pierwsze dziecko Małgorzaty Sochy. O narodzinach małej Zosi poinformowało... Centrum Handlowe Forum na swoim Facebooku. Zobacz: Socha urodziła!

Taka sytuacja rozbawiła Karolinę Korwin Piotrowską, która w swoim felietonie dla dzisiejszego "Wprost" skomentowała niecodzienny wpis w portalu społecznościowym:

- Małgorzata Socha urodziła polskie royal baby. Jaki kraj, taki rojal. U nas o tym doniosłym fakcie poinformowało na Facebooku... Centrum Handlowe Forum, którego Socha jest ambasadorką. Zapewne przewidziano rabaty, promocję i akcje lojalnościowe. Brawo.


4 dni po porodzie Socha otrzymała prezent od Joanny Przetakiewicz, której marka La Mania zaprojektowała jedyny egzemplarz sukienki dla córki aktorki (zobacz).

- Cudowności w wersji rojal nigdy dosyć, więc Joanna Przetakiewicz z La Manii zaprojektowała dla małej Zosi sukienkę. Istnieje coś takiego jak pauperyzacja marki. Może Socha i Przetakiewicz powinny o tym poczytać. Na naukę nigdy nie jest za późno.


Pewnie, że nie. Zobaczcie poniżej jak projektowanie studiuje we Florencji Joanna Przetakiewicz.

Aktualizacja: Joanna Przetakiewicz odpowiedziała Karolinie Korwin Piotrowskiej

Joanna Przetakiewicz na studiach we Florencji:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
La Mania dla córki Sochy
ONS
Newsy
Córka Sochy dostała prezent od Joanny Przetakiewicz
Co w prezencie dostała mała Zosia?

Joanna Przetakiewicz lubi rozpieszczać gwiazdy i dlatego często sprawia im kosztowne prezenty. Na przykład dla Beyonce zaprojektowała ekskluzywną kreację, którą opakowała w ogromne luksusowe pudło, prezent podobno "spodobał się jej" . Teraz bizneswoman postanowiła przekazać upominek dla Małgorzaty Sochy , a w zasadzie dla jej niedawno narodzonej córeczki Zosi. Zobacz: Socha urodziła! Znamy szczegóły Na Facebooku La Manii pojawiło się zdjęcie projektu sukienki dla niemowlęcia. Marka w ten sposób chce uczcić narodziny dziecka. Ładny projekt? Joanna Przetakiewicz na studiach we Florencji:

Przetakiewicz odpowiedziała Korwin
ONS
Newsy
Przetakiewicz odpowiada Korwin: Gosia jest moją bliską koleżanką
Bizneswoman nie widzi nic złego w publicznym podarunku

Narodziny dziecka Małgorzaty Sochy wywołały wiele emocji w polskim show-biznesie. Nie wszystkim jednak spodobało się zamieszanie wokół ciąży aktorki. Przypomnijmy: "Jaki kraj takie rojal bejbi" W tekście Karoliny oberwało się też Joannie Przetakiewicz . Korwin zakpiła z faktu, iż dyrektor kreatywna La Manii przygotowała dla córki Sochy, Zosi, prezent w postaci specjalnie zaprojektowanej sukienki i pochwaliła się nim na Facebooku. Przetakiewicz niemal od razu zareagowała i wydała stosowny komentarz w tej sprawie , w którym radzi dziennikarce, aby nauczyła się czegoś takiego jak... sympatia.   Pani Karolino, Lubię pani inteligentne i cyniczne komentarze, pomimo braku pani życzliwości. Tym razem pomyliła pani pojęcia. Zaprojektowanie sukienki dla malutkiej Zosi było czystą radością . Gosia jest moją bliską koleżanką i zrobię to za każdym razem jeśli urodzi kolejne dzieci. Może warto kiedyś sprawdzić w słowniku znaczenie słowa "sympatia". Życzę więcej uśmiechu, Joanna Przetakiewicz - napisała na oficjalnym profilu La Manii na Facebooku. Co myślicie o całej sprawie? Prezent od Przetakiewicz to przesada czy zwykły serdeczny gest? Joanna Przetakiewicz na studiach we Florencji:

Ewa Chodakowska modelką La Manii
Facebook
Newsy
Tak Ewa Chodakowska pracuje nad wielkim debiutem na wybiegu
Co szykuje na pokaz Joanny Przetakiewicz?

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że Ewa Chodakowska i Joanna Przetakiewicz spotkały się we Włoszech. Dwie kobiety sukcesu w Italii realizowały wspólny projekt, którego efekty końcowe zobaczymy już we wrześniu. Zobacz: Przetakiewicz i Chodakowska razem na wakacjach we Włoszech Dziś wszystko stało się jasne. Dyrektor Kreatywna La Manii wybrała trenerkę, aby ta została twarzą najnowszej kampanii domu mody . Fotki z backstage''u sesji, która odbyła się we Florencji Przetakiewicz dziś zamieściła na swoim blogu. Widzimy na nich Chodakowską, która ubrana jest w białe, bardzo kobiece kreacje . Ewa już wcześniej wystąpiła w sesji dla marki adidas, więc ma już niewielkie doświadczenie w roli modelki. Jesteśmy bardzo ciekawi efektu finalnego zdjęć. W końcu Chodakowska ma piękne ciało i oryginalną urodę. Projekty La Manii z pewnością podkreślą w niej to co najlepsze. Zobacz: Ewa Chodakowska pokazała jak zrzuca zbędne kalorie Ewa Chodakowska i Joanna Przetakiewicz razem na wakacjach we Włoszech:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner