Karolina Korwin Piotrowska śmieje się z Małgorzaty Sochy
ONS

Korwin śmieje się z Sochy: Jaki kraj takie rojal bejbi

Karolina Korwin Piotrowska śmieje się z Małgorzaty Sochy
ONS

W show-biznesie baby boom, ale najbardziej wyczekiwany poród już za nami. W ubiegłym tygodniu na świat przyszło pierwsze dziecko Małgorzaty Sochy. O narodzinach małej Zosi poinformowało... Centrum Handlowe Forum na swoim Facebooku. Zobacz: Socha urodziła!

Taka sytuacja rozbawiła Karolinę Korwin Piotrowską, która w swoim felietonie dla dzisiejszego "Wprost" skomentowała niecodzienny wpis w portalu społecznościowym:

- Małgorzata Socha urodziła polskie royal baby. Jaki kraj, taki rojal. U nas o tym doniosłym fakcie poinformowało na Facebooku... Centrum Handlowe Forum, którego Socha jest ambasadorką. Zapewne przewidziano rabaty, promocję i akcje lojalnościowe. Brawo.


4 dni po porodzie Socha otrzymała prezent od Joanny Przetakiewicz, której marka La Mania zaprojektowała jedyny egzemplarz sukienki dla córki aktorki (zobacz).

- Cudowności w wersji rojal nigdy dosyć, więc Joanna Przetakiewicz z La Manii zaprojektowała dla małej Zosi sukienkę. Istnieje coś takiego jak pauperyzacja marki. Może Socha i Przetakiewicz powinny o tym poczytać. Na naukę nigdy nie jest za późno.


Pewnie, że nie. Zobaczcie poniżej jak projektowanie studiuje we Florencji Joanna Przetakiewicz.

Aktualizacja: Joanna Przetakiewicz odpowiedziała Karolinie Korwin Piotrowskiej

Joanna Przetakiewicz na studiach we Florencji:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01