Reklama

Justyna Żyła dodała właśnie nowy wpis na Instagramie, w którym opisała swoje relacje z mężem Piotrem Żyłą. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce zobaczymy dokument na temat Piotra w TVN, dlatego przed jego emisją Justyna Żyła postanowiła dodać kilka słów od siebie na temat zachowania Piotra. Zobacz, co napisała!

Wpis Justyny Żyły na temat Piotra Żyły

Uprzedzając to nie reklama popularnego programu z serii dokument w TVN . Mam nadzieję iż nagrywając dokument powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz ,groziłes pobiciem ,zastraszaleś,szantażowałeś,przyznałeś się iż urodziło Ci się dziecko ...że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki ?????w wyznaczone dni jak powiedziałeś jesteś ojcem reszta cię nie obchodzi ,ze nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary -gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach )że wspomniałeś ile razy prosiłam żebyś z mamusia nie przyjeżdżał ,żebyś usiadł normalnie wypił kawę i porozmawiał ,żeby nasze dzieci po katach nie spały u twoich rodziców ,ze nie zabierzesz ich do swojego mieszkania bo twoja dziewczyna się nie godzi ,ze pomału z naszego domu wynosisz wszytko i ze w dzień ojca jak Karolinka biegała za Toba z prezentem to ty z Twoja mama uciekaliście z twoimi pucharami .Panstwo wybacza kolejna prywatę ale do Tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media .Takie i nie inne zachowanie z Mojej strony wynikało tylko i wyłącznie z braku jakiej kolwiek komunikacji ze strony męża .To jest mój ostatni wpis na temat Mojego męża a sytuacje które stwarza i jak potrafi kłamać w żywe oczy wiem tylko Ja i osoby z naszego otoczenia .Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za to co rozgrywało się w ostatnim czasie w mediach i do czego zmusiła mnie sytuacja mimo Mojej woli, napisała Justyna Żyła.

Zobacz także

O rozstaniu Piotra Żyły z żoną Justyną mówi się w mediach już od kilku miesięcy. Justyna Żyła potwierdziła informacje o rozstaniu z mężem w kilku wpisach na Instagramie. Żona skoczka twierdziła, że Piotr ułożył sobie życie z inną kobietą i zostawił dla niej rodzinę. Później Żyła wyprowadził się z domu i wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że jego kontakty z dziećmi są dobre i one są dla niego najważniejsze. W ostatnich tygodniach wydawało się, że małżonkowie dogadali się i rozwód powinien przebiegać w spokojnej atmosferze. Tak jednak się nie stanie, bowiem w swoim nowym wpisie Justyna mocno uderzyła w męża i zarzuciła mu rzeczy, które z pewnością będą omawiane w sądzie, jak i przez kilka najbliższych tygodni we wszystkich mediach.

Co o tym myślicie? Czy Justyna dobrze zrobiła dodając ten wpis?

Zobacz: Piotr Żyła wyprowadził się z domu! Justyna pokazała... relację z pakowania na Instagramie!

Wpis Justyny Żyły

Instagram
Reklama

Justyna Żyła nie przebiera w słowach

East News
Reklama
Reklama
Reklama