Justyna Steczkowska będzie swiętować urodziny córki za granicą

Wiemy, gdzie Justyna Steczkowska będzie świętować urodziny córki

Justyna Steczkowska będzie swiętować urodziny córki za granicą

Zaledwie kilka dni temu Justyna Steczkowska świętowała swoje 43. urodziny. Z tej okazji odbyła piosenkarka wyprawiła huczną imprezę w warszawskim klubie La Playa, gdzie pojawili się jej fani oraz mąż, Maciej Myszkowski. Za naszym pośrednictwem życzenia urodzinowe dla Justyny Steczkowskiej złożyły jej koleżanki z show-biznesu. Zobacz: Gwiazdy składają życzenia Justynie Steczkowskiej. Co mówią o niej Karolina Korwin Piotrowska i Ada Fijał?


Okazuje się, że przed gwiazdą kolejne przyjęcie urodzinowe. Tym razem jednak będzie świętować urodziny córki, Helenki. Za kilka dni dziewczynka skończy dwa latka i właśnie z tej okazji, jak donosi „Fakt”, Justyna Steczkowska planuje podróż na południe Europy.

Justyna była już z mężem i dziećmi w Juracie. Ale spędzili tam niecały tydzień, a to zdecydowanie za krótki urlop. Teraz wyjeżdżają na południe Europy. Tam odpoczną na całego - zdradziła znajoma gwiazdy. Cała familia jest przekonana, że Helenka wniosła w ich życie niesamowitą radość. W końcu urodziła się w niezwykłą noc. Dwa lata temu z 12 na 13 sierpnia na niebie mogliśmy obserwować deszcz meteorytów. To mała księżniczka. Strój na swoje urodziny z pewnością wybierze sama.


Wygląda na to, że 2. urodziny córeczki Justyny Steczkowskiej będą wyjątkowe.

Zobacz: Justyna Steczkowska pokazała córkę na okładce magazynuJustyna Steczkowska na otwarciu nowego salonu Potis& Verso


Justyna Steczkowska z córką Helenką za kulisami sesji dla "Gali"


Justyna Steczkowska urodziny 2015

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08