Kayah jest wściekła na Julię Wieniawę?
Instagram

Kayah zła na Julię Wieniawę? "Nie chce być utożsamiana z artystami słynącymi ze skandali"

Kayah jest wściekła na Julię Wieniawę?
Instagram

Kayah jest wściekła na Julię Wieniawę? Tak przynajmniej twierdzi jeden z tabloidów, który informuje, że założycielka wytwórni płytowej Kayax, w której Julia nagrywa swoją debiutancką płytę, ma żal do młodej gwiazdy, która ponoć zbyt mocno imprezowała na jednym z ostatnich muzycznych festiwali. Kayah postanowiła ponoć mocno ograniczyć medialne wystąpienia Julii Wieniawy.

 

Julia Wieniawa przez wakacje ma ograniczyć aktywność w mediach?

Według doniesień informatora Faktu, Kayah była wściekła kiedy na portalach społecznościowych pojawiły się zdjęcia i nagrania z udziałem ostro imprezującej Julii Wieniawy.

Kayah nie chce być utożsamiana z artystami słynącymi ze skandali, a nie muzyki. Zwołała spotkanie, na którym zarządziła, że aktywność Wieniawy w mediach na czas wakacji ma być ograniczona. Wszystkie akcje promocyjne jej nowej muzyki zostały odwołane, z wyjątkiem dwóch od dawna zaplanowanych występów w śniadaniówkach - twierdzi informator tabloidu.

Jesteście zaskoczeni?

 

Zobacz także: TYLKO U NAS Kayah o walce z poważną chorobą: Tyje się od „patrzenia na szklankę wody”. Dochodzi do opuchnięć

 

Kayah nie podoba się zbyt imprezowy styl życia Julii Wieniawy?

Kayah
East News

 

Młoda gwiazda ma ograniczyć swoją aktywność w mediach.

Julia Wieniawa
Instagram

Więcej na temat Kayah Julia Wieniawa
Przeładuj

Julia Wieniawa i Viki Gabor są w tej samej wytwórni! Rywalizują ze sobą?

zobacz 01:34