Joanna Liszowska spowodowała wypadek po pijanemu. Liszowska 2,2 promila
ONS

Z OSTATNIEJ CHWILI: Joanna L. spowodowała wypadek! Aktorka była pijana

Joanna Liszowska spowodowała wypadek po pijanemu. Liszowska 2,2 promila
ONS

Ponad miesiąc temu w mediach aż zawrzało - Dariusz K. pod wpływem kokainy spowodował śmiertelny wypadek, w którym zginęła 63-letnia kobieta. Celebryta przebywa obecnie w areszcie, a jego prawnicy robią wszystko, aby wymiar kary był jak najniższy. Wydaje się jednak, że podejrzany nie uniknie wysokiej kary. Przypomnijmy: Sprawa Darka K. mocno się komplikuje. Na jaw wyszły nowe fakty

Dziś rano doszło niestety do kolejnego wypadku z udziałem gwiazdy. Jak donosi "Gazeta.pl", około godziny 10 przed południem Joanna L. spowodowała kolizję na rogu ulicy Jagielskiej i Puławskiej, między Warszawą a Piasecznem. Według relacji tabloidu, aktorka była pod wpływem alkoholu - alkomat wykazał 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Joanna była w drodze na próby do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zobacz: Tylko u nas! Korwin Piotrowska skomentowała wypadek Joanny L. Obawia się jednego
 

Uderzenie nie było mocne, samochody są tylko lekko porysowane. Wiemy, skąd słaby refleks kierującej porsche. Jak powiedziała nam Agnieszka Włodarska z biura prasowego policji, kobieta miała 1,2 promila. - relacjonuje Gazeta.pl.


Aktorka została przewieziona do aresztu i grozi jej do roku pozbawienia wolności.

Zobacz: Mamy zdjęcia z wypadku Joanny L. Zderzyła się z dwoma autami!

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39